Busy do Holandii Szczecin

Busy do Holandii Szczecin

wyjazdy ze Szczecina do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Szczecina codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Organizujemy przewóz osób ze Szczecina do Holandii małymi, bezpiecznymi i zapewniającymi wysoki komfort podróżowania busami. Codziennie wyjeżdżamy ze Szczecina w godzinach 8.00-9.00 rano, odbierając pasażerów spod ich domów. Każdego dnia odbywają się również powroty z Holandii do Szczecina w godzinach popołudniowych. Atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz możliwość przejazdu na trasie dom-wskazany adres w Holandii to czynniki, które pozwoliły nam wypracować sobie ugruntowaną pozycję w branży oraz zyskać zaufanie wielu klientów.

Hollden to profesjonalna i doświadczona firma specjalizująca się w organizacji przewozów na trasie Polska – Holandia z terenu województwa zachodniopomorskiego. Naszym priorytetem jest sprostanie wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, dzięki czemu zapewniamy komfortowe i bezpieczne przewozy. Gwarantujemy również atrakcyjne ceny biletów – przejazd busem do Holandii ze Szczecina kosztuje już 380 zł lub 85 euro. Wyjazdy busem do Holandii ze Szczecina są organizowane każdego dnia – codziennie między 8:00 a 9:00 rano odbieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania. To, co nas wyróżnia to fakt, że zapewniamy pasażerom dowóz pod konkretnie wskazany adres. Poniżej prezentujemy szczegóły przygotowanej oferty.
 

Jakie usługi świadczymy?

Hollden to firma transportowa, która specjalizuje się w organizacji przewozów międzynarodowych. Jednym z miast, z terenu województwa zachodniopomorskiego, z którego zabieramy klientów jest Szczecin. Klienci mogą również skorzystać z usługi dostarczania paczek – dzięki temu mają pewność, że przesyłka jeszcze tego samego dnia trafi w ręce odbiorcy. Przewozy do Holandii ze Szczecina są organizowane każdego dnia. Wyjazd ze Szczecina odbywa się codziennie między 08:00 a 09:00 rano, spod adresu zamieszkania pasażera. Koszt przewozu wynosi jedynie 380 zł lub 85 euro. Zapewniamy możliwość komfortowego i bezproblemowego zakupu biletów, a wszystko to za pomocą naszej strony internetowej. Wszystkie formalności związane z zakupem biletów czy nadaniem paczki można załatwić bez wychodzenia z domu.

Każdy transport busem do Holandii ze Szczecina jest organizowany przy wykorzystaniu nowoczesnej floty pojazdów. Wszystkie samocgody są komfortowo wyposażone. Pasażerowie mogą korzystać z wygodnych foteli, ogrzewania czy klimatyzacji i wielu innych udogodnień, dzięki czemu nawet kilkugodzinna podróż mija im w przyjemnych warunkach. Dbamy również o bezpieczeństwo. Nie tylko regularnie serwisujemy nasze busy, ale też sprawdzamy ich stan techniczny. Dzięki temu podróżujący mogą czuć się bezpiecznie.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Holandii z terenu województwa zachodniopomorskiego, a dokładniej miejscowości Szczecin zabierają pasażerów każdego dnia z ich miejsca zamieszkania między godziną 08:00 a 09:00. Każdorazowo powrót jest organizowany w godzinach popołudniowych. Pragniemy dodać, że w ramach ceny biletu każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny.
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty przewozów busem Hollden?

Przewozy busem do Holandii ze Szczecina, z terenu województwa zachodniopomorskiego to sposób na bezpieczne, szybkie i komfortowe dotarcie do celu. To, co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim:

  • - stały rozkład wyjazdów – wyjazdy do Holandii ze Szczecina odbywają się codziennie w godzinach 08:00 – 09:00, a powroty z Holandii są zaplanowane na godziny popołudniowe i wieczorne,
  • - komfort – nowoczesne busy są wyposażone w komfortowe fotele z regulacją oparcia czy klimatyzację, ale też zapewniają odpowiednią przestrzeń umożliwiającą przyjemną podróż,
  • - bezpieczeństwo – zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, z odpowiednimi uprawnieniami. Dbamy również o regularne serwisowanie busów i okresowe sprawdzanie ich stanu technicznego,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów ze Szczecina spod wskazanego adresu między godziną 08:00 a 09:00 i odwozimy ich pod dowolnie wskazany w Holandii adres,
  • - możliwość zabrania dużego bagażu – pasażerowie w cenie biletu mogą zabrać dwie torby podróżne i jedną podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – wyjazd ze Szczecina do Holandii to koszt 380 zł lub 85 euro, a dodatkowo przygotowaliśmy szereg ciekawych promocji i rabatów.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć ze Szczecina do Holandii? Skorzystaj z naszej oferty przewozów busem na trasie Szczecin-Holandia i Holandia-Szczecin. Najlepsze warunki transportu, atrakcyjne ceny i regularnie organizowane przejazdy z pewnością docenią najbardziej wymagający Klienci.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji. Sprawdź, jak szybko i bez wychodzenia z domu możesz zarezerwować bilety za pomocą naszej strony internetowej. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online