Busy do Holandii Kamień Pomorski

Busy do Holandii Kamień Pomorski

wyjazdy z Kamienia Pom. do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Kamienia Pomorskiego codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Codziennie jeździmy busami z Kamienia Pomorskiego do Holandii. Pasażerów odbieramy w godzinach 7.30-8.30 z dowolnego miejsca. Dowozimy ich pod wskazany adres w Holandii. Oferujemy również codzienny transport powrotny, z Holandii do Kamienia Pomorskiego w godzinach popołudniowych. Posiadamy rozbudowaną flotę transportową oraz bardzo dobrze zorganizowany plan każdej podróży. Dokładamy wszelkich starań, aby podróż była bezpieczna, komfortowa, a przy tym sprawna. Nasi kierowcy wyróżniają się doświadczeniem, kulturą osobistą i odpowiednimi kwalifikacjami.

Hollden to firma transportowa świadcząca usługi przewozu osób i dostarczania paczek. Realizujemy przewozy osób na trasie Kamień Pomorski – Holandia. Transport jest wykonywany przy wykorzystaniu nowoczesnej floty busów – pasażerowie mogą w bezpieczny i komfortowy sposób dotrzeć do celu. Szereg udogodnień nie tylko uprzyjemnia podróż, ale też części pasażerów umożliwia wypoczynek czy wykonanie drobnych obowiązków służbowych. Gwarantujemy, że busy są regularnie serwisowane i sprawdzane a kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, kwalifikacjami i doświadczeniem.

Wszystkie przejazdy są organizowane w opcji „door-to-door”. Pozwala ona oszczędzić cenny czas i pieniądze, ale też ułatwia podróż z dużym bagażem. Pozwala ona rozpocząć podróż w miejscu zamieszkania i zakończyć ją w docelowym punkcie, bez konieczności organizowania dodatkowych transportów.

Przewozy do Holandii z Kamienia Pomorskiego odbywają się każdego dnia, zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy. Busy wyjeżdżają między godziną 07:30 a 08:30 rano. Poza dowozem do Holandii podróżujący mogą również z nami wrócić Polski – przyjazdy są organizowane każdego dnia w godzinach popołudniowych.
 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Hollden to głównie przewóz osób, jednak istnieje możliwość skorzystania z opcji przewozu paczek. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców Kamienia Pomorskiego, ale też całego województwa pomorskiego. Zapewnimy Państwu nie tylko szybki i bezpieczny dowóz pod wskazane miejsce, ale też dostarczymy przekazane paczki.

Zainteresowanych zapraszamy do dokonania zakupu biletu na naszej stronie internetowej. Wystarczy wejść, by za pomocą serwisu zarezerwować przejazd i uzyskać bilet. Sam proces formalności jest wyjątkowo prosty i szybki do przeprowadzenia. W przypadku trudności, nasi pracownicy służą pomocą. Transport na trasie Kamień Pomorski-Holandia kosztuje 390 zł lub 85 euro. W ramach zakupionego biletu pasażer może zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów – gwarantujemy nie tylko komfortowe warunki, ale przede wszystkim bezpieczne i terminowe dotarcie do wybranego miejsca.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Holandii z Kamienia Pomorskiego kursują każdego dnia. Pasażerów są zabierani z miejsca ich zamieszkania. Wyjazdy są organizowane między godziną 07:30 a 08:30, a powroty odbywają się w godzinach popołudniowych.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Holandii z Kamienia Pomorskiego z naszą firmą transportową są organizowane przy uwzględnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług. Gwarantujemy:

  • - codziennie organizowane wyjazdy – busy kursują każdego dnia w godzinach porannych – z Kamienia Pomorskiego pasażerowie wyruszają busem do Holandii między godziną 07:30 a 08:30, a powroty są organizowane w godzinach popołudniowych,
  • - komfort – pojazdy są wyposażone w komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie i pojemne bagażniki,
  • - bezpieczeństwo – busy są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, a dodatkowo regularnie jest sprawdzany ich stan techniczny i przeprowadzany serwis,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Kamienia Pomorskiego, dokładnie z miejsca zamieszkania i dowozimy do Holandii pod wskazany adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać ze sobą do dwóch toreb podróżnych i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Kamień Pomorski-Holandia wynosi 390 zł bądź 85 euro. Stali i nowi klienci mogą skorzystać z rabatów i innych możliwości pozwalających obniżyć koszt podróży.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Kamienia Pomorskiego do Holandii? Gwarantujemy pomoc w organizacji wyjazdu i powrotu, ale też wszelkie wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z rezerwacją terminu i zakupem biletu. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online