Busy do Holandii Ustka

przewóz osób
ustka Holandia

wyjazdy z Ustki do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Ustki codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

 

Codziennie organizujemy przewóz osób do Holandii, odbierając pasażerów z Ustki w godzinach 4.45-5.30 rano. Powrót z Holandii do Ustki odbywa się w godzinach popołudniowych. Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego pasażera. Odbieramy go z umówionego miejsca i dowozimy pod wskazany adres. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musi on organizować sobie dodatkowego transportu. Nasze busy są odpowiednio przygotowane na długie trasy, panują w nich komfortowe, bezpieczne i wygodne warunki.

Z naszą firmą możesz w szybki i bezproblemowy sposób dotrzeć do wybranego miasta w Holandii. Organizujemy przewozy międzynarodowe busem z Ustki do Holandii. Transport odbywa się każdego dnia w godzinach porannych, dzięki czemu pasażerowie jeszcze tego samego dnia docierają do wybranego punktu docelowego. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług, dlatego nasz oferta cieszy się ogromnym uznaniem nawet wśród najbardziej wymagających. Nie tylko zapewniamy regularny rozkład jazdy, ale też dysponujemy nowoczesną flotą busów. W efekcie dojazd busem do Holandii mija w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Co więcej, stawiamy też na atrakcyjne ceny. Koszt biletu za przejazd busem do Holandii z Ustki wynosi jedynie 380 zł lub 85 euro. Jak już wspomniano, wyjazdy są organizowane codziennie – pasażerów zabieramy z miejsca ich zamieszkania pomiędzy 04:45 a 05:30 rano i dowozimy pod wskazany adres. Szczegółowe informacje prezentujemy poniżej.
 

Jakie usługi świadczymy?

Hollden jest firmą transportową z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Przejazdy międzynarodowe nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. Zapewniamy transport osób Ustki do Holandii, ale też zapewniamy usługi dostarczania paczek. Przewozy z Ustki do Holandii są organizowane codziennie – pasażerowie są zabierani spod miejsca ich zamieszkania codziennie między 04:45 a 05:30. Bilet za przewóz osób na wskazanej trasie wynoszą jedynie 380 zł lub 85 euro, przy czym klienci mogą skorzystać z licznych promocji i rabatów, dzięki czemu koszt podróży jest jeszcze niższy. Co więcej, wszystkie formalności mogą załatwić w kilka chwil, za pomocą naszej strony internetowej i bez wychodzenia z domu.

Transport osób z Ustki do Holandii jest organizowany nowoczesną flotą busów. Samochody są wyposażone w komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia i podłokietników, a dodatkowo pomiędzy poszczególnymi rzędami jest zapewniona odpowiednia przestrzeń na nogi. Wśród udogodnień znajdują się również klimatyzacja i ogrzewanie. Nie zapominamy o bezpieczeństwie – regularnie serwisujemy wszystkie busy i sprawdzamy ich stan techniczny. Wszystko po to, by podróżni czuli się bezpiecznie i komfortowo.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Holandii z miejscowości Ustka kursują każdego dnia i zabierają pasażerów dokładnie z miejsca ich zamieszkania między godziną 04:45 a 05:30. Każdorazowo powrót z Holandii do Ustki jest organizowany w godzinach popołudniowych. Ważne: w ramach ceny biletu każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny.
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty przewozów busem Hollden?

Przewozy busem do Holandii z Ustki z terenu województwa zachodniopomorskiego bezproblemowe dotarcie do celu, bez konieczności przesiadki. To, co wyróżnia naszą firmę przewozową to przede wszystkim:

  • - stały rozkład wyjazdów – wyjazdy z Ustki do Holandii odbywają się codziennie w godzinach 04:45 – 05:30, a powroty są zaplanowane na godziny popołudniowe i wieczorne,
  • - komfort podróży – nowoczesne busy są wyposażone w wygodne fotele z możliwością regulacji oparcia czy klimatyzację, ale też zapewniają odpowiednią przestrzeń na nogi umożliwiającą przyjemną podróż,
  • - bezpieczeństwo – busy są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, z odpowiednimi uprawnieniami. Regularnie sprawdzamy stan techniczny bisów i wykonujemy ich serwisowanie,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Ustki spod wskazanego adresu między godziną 04:45 a 05:30 i dowozimy ich pod dowolnie wskazany w Holandii adres,
  • - możliwość zabrania dużego bagażu – pasażerowie mogą ze sobą zabrać dwie pełnowymiarowe torby podróżne i jedną podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – wyjazd z Ustki do Holandii to koszt 380 zł lub 85 euro. Klienci mogą skorzystać również z szeregu dodatkowych promocji i rabatów i jeszcze obniżyć koszt wyjazdu.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Ustki do Holandii? Skorzystaj z naszej oferty przewozów busem. Najlepsze warunki transportu, atrakcyjne ceny i regularnie organizowane przejazdy są doceniane przez najbardziej wymagających Klientów.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online