Busy do Niemiec – Reda

Busy do Niemiec Reda

wyjazdy z Redy do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Redy codziennie w godzinach godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z chęcią nieustannego rozwoju pozwala nam kompleksowo organizować busy z Redy do Niemiec, zapewniając klientom transport z miejsca zamieszkania pod wskazany adres. Z Redy wyjeżdżamy codziennie w godzinach 3.00-4.00 rano, a wracamy z Niemiec w godzinach popołudniowych/wieczornych. Pasażerowie mogą ze sobą zabrać po dwie torby podróżne i jednym bagażu podręcznym. Nasze pojazdy są komfortowo wyposażone, zawsze czyste i regularnie sprawdzane z uwzględnieniem warunków technicznych.

Jeśli poszukujesz firmy zajmującej się transportem międzynarodowym na trasach Polska-Niemcy czy Polska-Holandia – to świetnie trafiłeś. Z firmą HOLLDEN nie tylko szybko i bezproblemowo dotrzesz do celu, ale też wrócisz do kraju. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, tj. maksymalny komfort podczas podróży, bezpieczeństwo, ale też przyjemną atmosferę. Efekt ten uzyskaliśmy dzięki nowoczesnym busom oraz doświadczonym i wykwalifikowanym kierowcom.

Każdego dnia zabieramy klientów z miejscowości Reda na terenie województwa pomorskiego i dowozimy do Niemiec. Busy w tym kierunku wyjeżdżają każdego dnia między godziną 03:00 a 04:00. Dzięki tak wczesnym godzinom podróż odbywa się w warunkach zmniejszonego natężenia ruchu, mija szybciej i przyjemniej. Zapewniamy nie tylko możliwość dotarcia do wskazanego punktu docelowego, ale też powrót do kraju. Powroty z Niemiec organizujemy każdego dnia w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Sprawdź jej szczegóły na naszej stronie internetowej bądź dopytaj pracowników. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
 

Co warto wiedzieć o naszej propozycji?

HOLLDEN dysponuje nowoczesną flotą busów, które umożliwiają bezpieczną i komfortową podróż do Niemiec. Koszt podróży z miejscowości Reda, z terenu województwa pomorskiego do Niemiec wynosi od 400 zł lub od 80 euro. Cena ta jest niezwykle atrakcyjna i dokładamy wszelkich starań, by pozostała na takim poziomie. Zaznaczamy jednak, że może ona ulec zmianie, gdyż końcowy koszt podróży jest uzależniony od ilości podróżujących, zamówienia busa w dwie strony, ale też od aktualnej ceny paliwa obowiązującej na terenie Polski, jak i Niemiec.

Wielogodzinna podróż bywa męcząca. Wygodne fotele z możliwością regulacji oparcia, w które są wyposażone nasze busy, ułatwia czytanie książek, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów w przyjemnych warunkach. Dodatkowym udogodnieniem jest klimatyzacja, dzięki której w gorące dni pasażerowie podróżują w przyjemnym chłodzie, a w zimowe mrozy w cieple.

Naszym klientom umożliwiamy zabranie dużego bagażu. Dysponujemy pojemnymi bagażnikami, stąd też każdy podróżujący może zabrać ze sobą dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny.

Ułatwiając poruszanie się po obcym kraju, oferujemy usługę„door-to-door”. Dzięki niej pasażerowie rozpoczynają podróż w miejscu zamieszkania i kończą ją w docelowym punkcie na terenie Niemiec. Taka opcja podróżowania busem do Niemiec pozwala zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

HOLLDEN to firma stawiająca na najwyższą jakość usług. Dotychczasowi Klienci potwierdzają, że gwarantujemy:

  • - atrakcyjny koszt przejazdu – zapewniamy możliwie najniższą cenę za przejazd w porównaniu z podróżą własnym środkiem transportu czy samolotem. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z licznych rabatów i promocji, które również obniżają koszty podróży,
  • - komfort – wiemy, jak ważna na długich trasach jest wygoda. Z tego też względu nasze busy są wyposażone w najwygodniejsze fotele, z możliwością regulacji oparcia czy podłokietników, a wszystko to umożliwia relaksującą podróż.
  • - bezpieczeństwo – wyjazd poza granice kraju jest ogromnym przeżyciem. Chcąc zminimalizować pojawiający się stres, gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo podróżujących. Mając wpływ na jakość podróży, przed każdym wyjazdem sprawdzamy stan techniczny pojazdów, a tym samym minimalizujemy ryzyko wystąpienia nagłych awarii,
  • - prostota organizacji – organizacja wyjazdu z HOLLDEN jest prosta. Rezerwację i kupno biletu możesz przeprowadzić za pomocą naszej strony internetowej – wystarczy kilka kroków i kliknięć, by cieszyć się doskonale zaplanowaną podróżą. Aplikacja umożliwiająca dokonanie wspomnianego jest niezwykle intuicyjna, a jej obsługa nie sprawia problemów osobom w każdym wieku.

Poszukujesz sposobu, który pozwoli Ci bezpiecznie i komfortowo pokonać trasę na odcinku Reda-Niemcy czy też Niemcy-Reda? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci dotrzeć do celu.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online