Busy do Holandii Gryfice

Busy do Holandii Gryfice

wyjazdy z Gryfic do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Gryfic codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Codziennie organizujemy przejazdy z Gryfic do Holandii. Odbieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania w Gryficach w godzinach 7.30-8.30. Każdego dnia odbywają się również powroty do Polski, w Gryficach jesteśmy wtedy w godzinach popołudniowych. Pasażerów dowozimy pod wskazany adres w Holandii. Ułatwiamy im w ten sposób podróż bez konieczności szukania dodatkowego transportu na miejscu. Busy są przygotowane do bezpiecznej i komfortowej jazdy, a kierowcy troszczą się o przebieg podróży zgodnie z ustalonym planem.

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w świadczeniu usług w zakresie międzynarodowych przewozów osób. Wykonujemy przewozy do Holandii z Gryfic i innych miejscowości z terenu województwa zachodniopomorskiego. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, co zapewnia pasażerom komfortowe i bezpieczne warunki transportu. Szereg udogodnień sprawia, że nawet wielogodzinne podróże mijają w przyjemnej atmosferze i umożliwiają nie tylko wypoczynek, ale też wykonywanie obowiązków służbowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo poprzez regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdów oraz zatrudnianie wykwalifikowanych kierowców.

Dużą zaletą naszej oferty jest opcja „door-to-door”. Dzięki niej podróżujący mogą oszczędzić cenny czas i pieniądze. Umożliwia ona bowiem rozpoczęcie podróży w miejscu zamieszkania i zakończenie jej w docelowym punkcie, bez konieczności organizowania dodatkowych transportów.

Przewozy do Holandii z Gryfic odbywają się każdego dnia, zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy. Busy z Tczewa do Holandii wyjeżdżają każdego dnia między godziną 07:30 a 08:30 rano. Poza dowozem do Holandii oferujemy również pomoc w powrocie do Polski – przyjazdy są organizowane każdego dnia w godzinach popołudniowych.
 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Hollden to głównie przewóz osób, jednak świadczymy również usługi przewozu paczek. Do skorzystania z oferty zachęcamy nie tylko mieszkańców Gryfic, ale też całego województwa zachodniopomorskiego. Z naszą pomocą mogą Państwo dotrzeć pod wskazany adres w ciągu kilku/kilkunastu godzin, ale też dostarczyć przesyłkę. Chcąc skorzystać z oferty wystarczy wejść na naszą stronę internetową i tam zarezerwować przejazd oraz nabyć bilet. Dokładamy wszelkich starań, by organizacja wyjazdu z Hollden była możliwie najprostsza, dlatego wszystkich formalności klienci mogą dokonać bez wychodzenia z domu. Wyjaśniamy również, że przejazd na trasie Gryfice-Holandia kosztuje 390 zł lub 85 euro. W ramach zakupionego biletu pasażer może zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów przygotowanej oferty. Gwarantujemy nie tylko komfortowe warunki, ale przede wszystkim bezpieczne i terminowe dotarcie do wybranego miejsca.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Holandii z Gryfic kursują każdego dnia. Pasażerów zawsze zabieramy z wyznaczonego miejsca, najczęściej z miejsca ich zamieszkania. Wyjazdy z Gryfic są organizowane między godziną 07:30 a 08:30. Dodatkowo pasażerowie mogą skorzystać również z oferty powrotu z Holandii do Gryfic. Transport powrotny odbywa się w godzinach popołudniowych.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Holandii z Gryfic z naszą firmą transportową są organizowane przy uwzględnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, ale też wysokiej jakości usług. Gwarantujemy:

  • - stałe, codziennie organizowane wyjazdy – busy kursują każdego dnia w godzinach porannych – z Gryfic pasażerowie wyruszają busem do Holandii między godziną 07:30 a 08:30, a powroty są organizowane w godzinach popołudniowych,
  • - komfort – pojazdy są wyposażone w komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie i pojemne bagażniki,
  • - bezpieczeństwo – busy są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, a dodatkowo regularnie sprawdzamy ich stan techniczny i przeprowadzamy serwis,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Gryfic z miejsca zamieszkania i dowozimy do Holandii pod wskazany adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać ze sobą do dwóch toreb podróżnych i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Gryfice-Holandia wynosi 390 zł bądź 85 euro. Stali i nowi klienci mogą skorzystać z rabatów i innych możliwości pozwalających obniżyć koszt podróży.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Gryfic do Holandii? Z nasza firmą organizacja wyjazdu przebiegnie nie tylko szybko, ale i bezproblemowo. Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji na temat dostępnych możliwości i form zakupu biletów, ale też pomogą w dopełnieniu formalności. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online