Busy do Niemiec – pomorskie i zachodniopomorskie

Hollden jest firmą specjalizującą się w organizacji przejazdów do Niemiec dla osób z terenu województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. To, co nas wyróżnia na tle innych przedsiębiorstw, to regularne kursy – zapewniamy przewóz busem do Niemiec codziennie. Dodatkowo, gwarantujemy odebranie klientów z miejsca zamieszkania i dowiezienie ich pod konkretny, wskazany w Niemczech adres. Usługa „door to door” cieszy się ogromną popularnością, a my jesteśmy zadowoleni, że możemy pasażerom zapewnić komfortowy, bezpieczny i atrakcyjny cenowo przejazd każdego dnia.

Sprawdź, jak organizujemy podróże do Niemiec i co nas wyróżnia?

Jakie usługi świadczymy?

Jak już wspomniano, firma Hollden specjalizuje się w międzynarodowym przewozie osób. Ofertę przewozu busem do Niemiec zapewniamy klientom z terenu województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Priorytetem jest dla nas zapewnienie klientom dogodnych godzin podróży, stąd też transport do Niemiec jest organizowany każdego dnia w godzinach porannych, natomiast powroty są organizowane w godzinach popołudniowych bądź wieczornych. Jesteśmy pewni, że gwarancja codziennej możliwości dotarcia do Niemiec ułatwia zaplanowanie podróży, ale też daje pewność, że nie zostanie ona odwołana na kilka godzin przed planowanym wyjazdem.
 

Dysponujemy nowoczesną i bezpieczną flotą samochodów

Przewozy busem na trasie Niemcy-Polska są organizowane przy wykorzystaniu nowoczesnej floty samochodów. Pragnąc zapewnić podróżującym komfortowe i bezpieczne warunki podróży, zainwestowaliśmy w odpowiednio wyposażone pojazdy, które pozwalają klientom wypocząć i zrelaksować się podczas wielogodzinnego transportu. Busy te nie tylko są komfortowo wyposażone, ale też regularnie serwisowane i sprawdzane pod względem technicznym. Dodatkowo, są one prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, dzięki czemu wszyscy mogą czuć się bezpiecznie.

Jeśli chodzi o wyposażenie busów do Niemiec, to klienci mogą korzystać z wygodnych, regulowanych foteli z oparciem oraz sporej przestrzeni na nogi. Takie warunki nie tylko pozwalają wypocząć i zrelaksować się, ale przede wszystkim sprawiają, że podróż nie jest męcząca, a po całym dniu w pozycji siedzącej nadal czują się dobrze. Wszystkie busy są wyposażone w klimatyzację oraz ogrzewanie – dzięki temu w okresie letnim podróżujący odbywają transport w dogodnej temperaturze, a w okresie zimowym mogą poczuć przyjemne ciepło.

Nasi kierowcy robią wszystko co w ich mocy, by zapewnić nawet najbardziej wymagającym podróżnym maksymalne warunki podróży. Wierzymy, że korzystając raz z naszej oferty chętnie wrócisz i staniesz się naszym stałym klientem!
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty Hollden?

Korzystając z oferty Hollden w zakresie przewozów busem do Niemiec zyskują Państwo:

  • dostęp do regularnego transportu – wyjazdy do Niemiec organizujemy codziennie. Odbywają się one w godzinach porannych, natomiast przyjazdy są organizowane w godzinach popołudniowych i wieczornych,
  • komfortowe warunki – podróż odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnej floty busów,
  • bezpieczeństwo – kierowcami busów są doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy,
  • podróż sprawdzonymi pojazdami – busy są regularnie serwisowane i sprawdzane pod względem technicznym,
  • transport „door to door” – obsługujemy klientów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego, zapewniając odebranie ich ze wskazanego miejsca zamieszkania i dowiezienie pod dowolnie wskazany adres w Niemczech,
  • możliwość zabrania aż dwóch toreb podróżnych i bagażu podręcznego,
  • atrakcyjne ceny biletów.
  •  

Z jakich jeszcze usług mogą Państwo skorzystać?

Hollden to nie tylko przewóz osób busem do Niemiec, ale też możliwość skorzystania z usług kuriera, tj. dostarczania przesyłek pod wskazany w Niemczech adres. Usługa ta jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie nadać przesyłkę. Przewozy osób do Niemiec wykonujemy codziennie – dzięki temu nadając przesyłkę klienci zyskują gwarancję, że już w ciągu 24 godzin zostanie ona dostarczona pod wskazany adres.

W przypadku przewozu osób gwarantujemy usługę door-to-door. To samo zapewniamy w przypadku nadawania przesyłek. Klient sam może zdecydować kiedy i gdzie nada paczkę, ale też pod jaki adres dokładnie ma zostać dostarczona. Realizujemy zlecenia transportu paczek zarówno małych, jak i dużych, o wadze nieprzekraczającej 30 kg. Wszystko to mogą Państwo zyskać bez wychodzenia z domu, w atrakcyjnej cenie!
 

Gwarancja bezpieczeństwa i atrakcyjnych cen!

Przewozy busem do Niemiec organizujemy w atrakcyjnych cenach. Klienci z województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na przejazdy. Wśród dostępnych opcji jest możliwość skorzystania z tańszego 4-tego przejazdu czy rabatu na dziecko, które nie ukończyło 14-go roku życia. Naszym priorytetem jest zyskanie szerokiego grona zadowolonych klientów, dlatego też gwarantujemy dostęp do atrakcyjnych warunków podróży nie tylko stałym, ale też nowym klientom.

Szczegółowych informacji na temat organizowanych promocji i rabatów możesz szukać na naszej stronie internetowej. Sprawdź, szczegóły oferty i ciesz się spokojną podróżą.

Poszukujesz sposobu na bezpieczne, komfortowe i szybkie dotarcie do Niemiec? Jako doświadczona firma gwarantujemy przewozy busem z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Wszystko to przy zapewnieniu najlepszych warunków w zakresie komfortu podróży i bezpieczeństwa oraz utrzymaniu atrakcyjnych cen biletów. Szczegółowe informacje na temat podróży znajdują się na stronie internetowej. Dodatkowo, za pomocą naszego serwisu, w prosty i szybki sposób możesz zarezerwować miejsce w busie do Niemiec, bez wychodzenia z domu i poszukiwania punktów sprzedaży biletów.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online