Busy do Niemiec – Szczecin

Busy do Niemiec Szczecin

wyjazdy ze Szczecina do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Szczecina codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Zapewniamy bezpieczną i komfortową podróż na trasie Szczecin-Niemcy. W Szczecinie jesteśmy codziennie w godzinach 8.00-9.00 rano. Każdego klienta odbieramy z jego miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres w Niemczech. Organizujemy również powroty busami z Niemiec do Szczecina w godzinach popołudniowo-wieczornych. Pasażerowie mogą ze sobą zabrać po dwie torby podróżne i jednym bagażu podręcznym. Nasze busy wyróżniają się komfortowymi warunkami, zapewniając tym samym maksymalna wygodę pasażerom.

Hollden – firma specjalizująca się w międzynarodowych przewozach osób proponuje komfortowy i bezpieczny transport ze Szczecina do Niemiec. Gwarantujemy nie tylko najlepsze warunki podróży i doskonałą opiekę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny. Główną zaletą naszej oferty jest transport „door-to-door”. Dzięki tej usłudze pasażer jest odbierany z miejsca zamieszkania i dowożony pod wskazany w Niemczech adres. Rozwiązanie to nie tylko ułatwia organizację wyjazdu z kraju, ale przede wszystkim skraca czas podróży i zmniejsza wysokość ponoszonych kosztów. Stale poprawiamy jakość świadczonych usług, a wszystko to, żeby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających.

Transport osób busem do Niemiec ze Szczecina jest organizowany każdego dnia w godzinach porannych – pasażerowie są odbierani ze wskazanego miejsca rano, między 08:00 a 09:00. Dzięki takiej porze wyjazdu jeszcze tego samego dnia trafiają do miejsca docelowego. W naszej ofercie istnieje również możliwość skorzystania z oferty powrotu do kraju – wyjazdy z Niemiec do Szczecina są organizowane w godzinach popołudniowo-wieczornych.
 

Co wyróżnia ofertę Hollden?

Hollden przygotowało ofertę przewozów dopasowaną do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Dzięki naszej propozycji pasażerowie mogą dotrzeć do Niemiec ze Szczecina w dowolnej chwili. Każdego dnia wyrusza bus, a to ułatwia zaplanowanie wyjazdu z wyprzedzeniem, jak i w ostatnim momencie. Ogromnym ułatwieniem jest możliwość załatwienia wszelkich formalności online, bez wychodzenia z domu – zarezerwować i kupić bilet można bowiem z pomocą naszej strony internetowej. Rozwiązanie to nie tylko ułatwia dokonanie formalności, ale też pozwala zaoszczędzić cenny czas. Ofertę Hollden wyróżniają również atrakcyjne ceny. Przejazd na trasie Szczecin-Niemcy to koszt 380 zł lub 85 euro. W ramach biletu pasażer ma prawo zabrać ze sobą maksymalnie dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Sprawdź ofertę transportu naszymi nowoczesnymi, wygodnymi i sprawnymi techniczne busami. Dotrzyj bezproblemowo do celu i ciesz się chwilą relaksu i odpoczynku w przyjemnych warunkach.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec ze Szczecina kursują każdego dnia. Jak wspomniano – zabieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania między godziną 08:00 a 09:00 rano. Każdorazowo powrót z Niemiec do Szczecina jest organizowany w godzinach popołudniowo-wieczornych. Busy są wyposażone w pojemne bagażniki, dzięki czemu pasażerowie są uprawnieni do zabrania ze sobą dwóch toreb podróżnych i jednego bagażu podręcznego.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Niemiec ze Szczecina to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Klientom zapewniamy:

  • - stałe i regularne wyjazdy – busy kursują codziennie w godzinach porannych – ze Szczecina między 08:00 a 09:00 rano, a powroty odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych,
  • - komfort – busy są wyposażone w nowoczesne i komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia. Dodatkowo każdy jest wyposażony w klimatyzację, dzięki czemu wypoczynek i relaks w podróży są możliwe, bez względu na panujące warunki pogodowe,
  • - bezpieczeństwo – busami kierują doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy z odpowiednimi uprawnieniami. Dbamy o regularny serwis pojazdów i przed każdym wyjazdem sprawdzamy ich stan techniczny,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów ze Szczecina, ze wskazanego adresu zamieszkania i dowozimy we wskazany w Niemczech adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać dwie torby podróżne i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Szczecin-Niemcy to 380 zł bądź 85 euro. Szereg promocji i rabatów pozwala dodatkowo obniżyć koszt podróży.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć ze Szczecina do Niemiec? Już teraz za pomocą naszej strony internetowej możesz skorzystać z oferty przewozów busem! Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji. Sprawdź, jak szybko i bez wychodzenia z domu możesz zarezerwować bilety za pomocą naszej strony internetowej. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online