Busy do Niemiec – pomorskie

wyjazdy do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty do Polski codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
Hollden organizuje komfortowe i bezpieczne przewozy busami do Niemiec dla klientów z terenu województwa pomorskiego. Ogromną zaletą naszych usług transportowych jest opcja „door-to-door”. Gwarantujemy odbiór pasażerów ze wskazanego adresu np. domu i dowiezienie pod wskazany w Niemczech adres. Dzięki temu, że organizujemy wyjazdy z Polski w godzinach porannych, pasażerowie mogą w dowolnym dniu dotrzeć do wybranego miejsca, nawet w przypadku wystąpienia awaryjnych sytuacji, wymagających nagłej podróży. Priorytetem w naszej działalności jest zadowolenie klienta – to dlatego naszą flotę stanowią nowoczesne busy, które zapewniają komfortową podróż w każdej sytuacji.

Jakie usługi oferujemy?

Hollden świadczy usługi przewozu osób do Niemiec dla klientów z terenu województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w przewozie osób, ale też chętnie realizujemy przewozy kurierskie paczek do 30 kg. Dzięki temu klienci, którzy chcą szybko i bezproblemowo przekazać przesyłkę do Niemiec mogą skorzystać z usługi szybkiego jej dostarczenia pod wskazany adres. Pragniemy dodać, że osoby zainteresowane usługami przewozu osób i paczek do Niemiec mogą wszystkie formalności załatwić bez wychodzenia z domu, za pomocą strony internetowej firmy. Na naszej witrynie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje, a sam proces rezerwacji jest niezwykle prosty i intuicyjny.

Co wyróżnia nasze busy? Flota samochodowa Hollden to nowoczesne pojazdy, wyposażone w wygodne fotele z regulowanym oparciem, dużą przestrzeń na nogi czy klimatyzację. Nasi kierowcy dbają o to, by wszyscy pasażerowie mieli zapewnione jak najlepsze warunki podróży. W trakcie kilkugodzinnego transportu busem do Niemiec mogą oni bowiem nie tylko odpoczywać, ale też czytać książkę, słuchać ulubionej muzyki czy nawet pracować. Zapewniamy także pełne bezpieczeństwo. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców z odpowiednimi uprawnieniami, ale też regularnie sprawdzamy stan techniczny pojazdów i przeprowadzamy ich serwis.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec z terenu województwa pomorskiego zabierają klientów oraz przesyłki z wielu różnych miejscowości, m.in. takich jak:

Dlaczego warto skorzystać z oferty przewozów busem Hollden?

Przewozy busem Hollden do Niemiec to wyjątkowa oferta łącząca jakość podróży, komfort i atrakcyjne ceny. Naszą ofertę wyróżnia:
 

 • - możliwość regularnego podróżowania – wyjazdy do Niemiec są organizowane codziennie w godzinach porannych, natomiast przyjazdy są planowane w godzinach popołudniowych i wieczornych,
 •  
 • - komfort – podróż odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych busów, wyposażonych w komfortowe fotele z regulacją czy klimatyzację – warunki idealne do odpoczynku, jak i pracy,
 •  
 • - bezpieczeństwo – busy są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, z odpowiednimi uprawnieniami, a ich stan techniczny jest regularnie weryfikowany,
 •  
 • - transport „door to door” – odbieramy klientów z mniejszych, jak i większych miejscowości na terenie województwa pomorskiego spod wskazanego adresu i dowozimy ich pod dowolnie wskazany w Niemczech adres,
 •  
 • - podróżni mogą zabrać dwie torby podróżne i bagaż podręczny,
 •  
 • - atrakcyjna cena biletów.

Poszukujesz sposobu na bezpieczne, komfortowe i szybkie dotarcie do Niemiec? Skorzystaj z naszej oferty przewozów busem na trasie Polska-Niemcy i Niemcy-Polska. Najlepsze warunki transportu, atrakcyjna cena i regularnie organizowane wyjazdy są doceniane przez najbardziej wymagających klientów. Sprawdź i Ty naszą ofertę.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji. Sprawdź, jak szybko i bez wychodzenia z domu możesz zarezerwować bilety za pomocą naszej strony internetowej. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online