Busy do Holandii Trójmiasto

PRZEWÓZ OSÓB
Trójmiasto HOLANDIA

wyjazdy z Trójmiasta do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Trójmiasta codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Potrzebujesz busa z Trójmiasta do Holandii? Oferujemy wyjazdy w atrakcyjnych cenach. Dla stałych klientów przygotowaliśmy oferty specjalne. Z Trójmiasta do Holandii jeździmy codziennie w godzinach 2.00-3.00 rano, odbierając każdego pasażera z wyznaczonego przez niego miejsca. Powrót jest codziennie w godzinach popołudniowych. Busy są odpowiednio przygotowane pod względem technicznym na długie trasy. Wnętrze zapewnia komfort i wygodę podróży. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców z odpowiednimi kwalifikacjami.

HOLLDEN to firma transportowa specjalizująca się w międzynarodowych przewozach osób, ale też świadcząca usługi dostarczania paczek. Wszystkie usługi wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie i przy zapewnieniu atrakcyjnych cen. Usługi transportowa są świadczone przy wykorzystaniu nowoczesnych busów, wyposażonych w szereg udogodnień. Dbając o komfort i bezpieczeństwo pasażerów wykonujemy regularne serwisowania pojazdów i sprawdzamy ich stan techniczny.

Najważniejszym elementem świadczonych usług jest oferta „door-to-door”. Pozwala ona naszym podróżującym oszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze – pasażerowie są odbierani bowiem z miejsca zamieszkania i dowożeniu pod wskazany adres. Dzięki temu nie muszą martwić się dotarciem „na przystanek” ani też nie mają problemów z transportowaniem często dużego bagażu.

Przewozy do Holandii z Trójmiasta odbywają się każdego dnia, zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy. Busy z Trójmiasta do Holandii wyjeżdżają każdego dnia między godziną 2:00 a 3:00. Pasażerowie mogą nie tylko dotrzeć do Holandii, ale też wrócić do Polski – powroty są organizowane każdego dnia w godzinach popołudniowych.
 

Co wyróżnia ofertę Hollden?

Hollden to nie tylko przewóz osób, ale też paczek. Z oferty usług mogą skorzystać wszystkie osoby zamieszkujące teren województwa pomorskiego, w tym Trójmiasto. Dzięki naszej ofercie wszyscy zainteresowani mogą dotrzeć pod wybrany wskazany adres, ale też wysłać paczkę z gwarancją jej dostawy w ciągu 24 godzin. Busy odjeżdżają każdego dnia, co znacznie ułatwia organizację podróży. Nasi klienci mogą zarezerwować przejazd i nabyć bilet za pomocą strony internetowej, bez wychodzenia z domu. Pozwala to w kilka chwil dopełnić wszelkich niezbędnych formalności. Przejazd na trasie Trójmiasto-Holandia kosztuje 410 zł lub 90 euro. W ramach zakupionego biletu pasażer może zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty transportu. Gwarantujemy komfortowe warunki i bezpieczne dotarcie do celu w wyznaczonym terminie.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Holandii z Trójmiasta kursują każdego dnia. Jak wspomniano – zabieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania między godziną 02:00 a 03:00 rano. Każdorazowo powrót z Holandii do Trójmiasta odbywa się w godzinach popołudniowych. Pojemne bagażniki busów pozwalają wszystkim pasażerom zabrać ze sobą maksymalnie dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Holandii z Trójmiasta to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Klientom zapewniamy:

  • - stałe, codzienne wyjazdy – busy odjeżdżają codziennie w godzinach porannych – z Trójmiasta pasażerowie wyruszają między 02:00 a 03:00 rano, a powroty są planowane na godziny popołudniowe,
  • - komfort – dysponujemy nowoczesną flotą samochodową – busy są wyposażone w szereg udogodnień, m.in. komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie czy pojemne bagażniki,
  • - bezpieczeństwo – busy są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy regularnie weryfikują swoją wiedzę i uprawnienia. Dbamy też o serwis pojazdów. Nie tylko regularnie wymieniamy części eksploatacyjne, ale przed każdym wyjazdem sprawdzamy również ich stan techniczny,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Trójmiasta, ze wskazanego adresu i dowozimy pod wskazany w Holandii adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać ze sobą maksymalnie dwie torby podróżne i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Trójmiasto-Holandia wynosi 410 zł bądź 90 euro. Dodatkowo dla stałych i nowych klientów przygotowaliśmy szereg rabatów i możliwości pozwalających dodatkowo obniżyć koszt podróży.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Trójmiasta do Holandii? Chcesz dowiedzieć się więcej? Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji, ale też pomogą w dopełnieniu formalności. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online