Busy do Niemiec – Wejherowo

Busy do Niemiec Wejherowo

wyjazdy z Wejherowa do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Wejherowa codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Oferujemy codzienne przejazdy z Wejherowa do Niemiec i powroty do Polski. Z Wejherowa wyjeżdżamy w godzinach porannych 3.00-4.00, a wracamy z Niemiec w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Odbieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania i zapewniamy transport pod wskazany adres. Każdy pasażer może ze sobą zabrać dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny. Nasze busy są regularnie serwisowane, aby zapewnić pasażerom maksymalne bezpieczeństwo. Dbamy też o komfort podróżowania oraz przyjemną atmosferę.

Hollden – firma transportowa świadcząca usługi przewozu osób i paczek na trasie międzynarodowej oferuje atrakcyjną ofertę usług, dopasowana do potrzeb najbardziej wymagających. Stały i regularny rozkład odjazdów busów z Wejherowa do Niemiec pozwala zaplanować podróż z wyprzedzeniem, jak i skorzystać z oferty w nagłej sytuacji. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo podróżujących. Nie tylko inwestujemy w nowoczesną flotę busów, ale też regularnie je serwisujemy i sprawdzamy ich stan techniczny. Chcąc ułatwić klientom podróż poza granice kraju wprowadziliśmy usługę „door-to-door”. Dzięki niej pasażerowie są zabierani z miejsca zamieszkania i odwożeni pod wskazany adres. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ale też zwiększa komfort podróżowania.

Co ważne, transport osób z Wejherowa do Niemiec odbywa się każdego dnia. Zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy pasażerowie ze wskazanej miejscowości są zabierani pomiędzy 03:00 a 04:00 rano. Poza dowiezieniem pasażerów do Niemiec oferujemy również pomoc w powrocie do kraju. Powroty z Niemiec do Wejherowa są organizowane również codziennie, jednakże odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych.
 

Co wyróżnia ofertę Hollden?

Hollden to nie tylko przewóz osób, to także przewóz paczek. Usługi świadczymy dla osób zamieszkujących wiele miejscowości z terenu województwa pomorskiego, w tym z Wejherowa. Dzięki usłudze „door-to-door” pasażerowie mogą dotrzeć pod wskazany adres każdego dnia, w kilka godzin. To samo dotyczy paczek – nadana rano, jeszcze tego samego dnia trafia w ręce odbiorcy. Co ważne – zarówno rezerwacji i zakupu biletu, jak i nadania paczki można dokonać bez wychodzenia z domu, za pomocą naszej strony internetowej. Wszelkie formalności są niezwykle łatwe i szybkie do dokonania.

Przejazd na trasie Wejherowo-Niemcy to koszt 380 zł lub 85 euro. W ramach biletu pasażer może mieć ze sobą dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty transportu. Gwarantujemy, że nowoczesne i wygodne busy pozwolą dotrzeć do celu w wyznaczonym terminie.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec z Wejherowa kursują każdego dnia. Pasażerów odbieramy z miejsca ich zamieszkania między godziną 03:00 a 04:00 rano. Organizujemy również powroty – te są organizowane jednak w godzinach popołudniowo-wieczornych. Pojemne bagażniki stanowiące dodatkowe wyposażenie busów sprawiają, że pasażerowie mogą zabrać ze sobą do dwóch toreb podróżnych i jednego bagażu podręcznego.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Niemiec z Wejherowa to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Klienci zyskują:

  • - stałe, codzienne wyjazdy – busy odjeżdżają codziennie w godzinach porannych – z Wejherowa wyruszają pomiędzy 03:00 a 04:00,
  • - komfort – busy są nowoczesne, wyposażone w szereg udogodnień – komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie, dodatkowy bagażnik i wiele innych,
  • - bezpieczeństwo – busami kierują doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy. Jako firma weryfikujemy ich umiejętności, ale tez regularnie serwisujemy i sprawdzamy stan techniczny busów,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z miejsca zamieszkania w Wejherowie i dowozimy pod wskazany w Niemczech adres,
  • - dodatkowe bagażniki – dzięki nim pasażerowie mogą zabrać dwie torby podróżne i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Wejherowo-Niemcy wynosi 380 zł bądź 85 euro. Dodatkowo przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i promocje dla stałych i nowych klientów.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Wejherowa do Niemiec? Masz pytania? A może chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji, ale też pomożemy w dopełnieniu formalności. Już teraz, szybko i bez wychodzenia z domu możesz zarezerwować bilety za pomocą naszej strony internetowej. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online