Busy do Holandii Gdynia

Busy do Holandii Gdynia

wyjazdy z Gdyni do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Gdyni codziennie w godzinach popołudniowych
500zł lub 115euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Jeżeli potrzebujesz transportu z Gdyni do Holandii, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Codziennie, w godzinach 2.00-3.00 rano odbieramy pasażerów z wyznaczonych przez nich miejsc w Gdyni. Dowozimy ich pod wskazany adres w Holandii. Organizujemy również powroty z Holandii, w Gdyni z powrotem jesteśmy w godzinach popołudniowych. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, które cechują się bardzo dobrymi warunkami przystosowanymi do jazdy na długich trasach. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania więcej szczegółów.

Długie, zagraniczne podróże wyzwalają w nas zwykle cały wahlarz zróżnicowanych emocji - od podekscytowania, radości, euforii nawet do stresu, niepewności i obaw. W zależności od celu i okoliczności podróży, może być ona wyjątkowo przyjemnym bądź niechcianym doświadczeniem. Przez całe lata działalności zetknęliśmy się z całym przekrojem emocji, którym staramy się sprostać. Oferujemy Ci bezpieczne i komfortowe przejazdy, które zdejmą z Ciebie odpowiedzialność za podróż. Zaufaj naszej firmie, a my zajmiemy się resztą, dowożąc Cię tam, gdzie potrzebujesz!
 

Przewozy do Holandii Pomorskie - ile kosztują?

Przewozy do Holandii Pomorskie to usługa, której cena zależą od kilku składowych. Znaczenie ma przede wszystkim liczba osób w danym przewozie, ale także aktualne ceny paliw w Polsce i w Niemczech. Poza tym, warto pamiętać o tym, że tańszy przejazd jest możliwy, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług w obie strony. Specjalne okazje czekają także na klientów, którzy pracują z nami na stałe. Standardowo, przejazd z Gdyni do Holandii kosztuje 400 zł bądź 90 euro, ale cena rzeczywista może się nieco różnić od tej uśrednionej. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile dokładnie będzie kosztował Twój przejazd, skontaktuj się z nami.
 

Busy do Holandii Gdynia- czego możesz się spodziewać?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, która pozwoli Ci na szybkie dotarcie do celu:

  • Odbierzemy Cię z miejsca Twojego zamieszkania, wystarczy jedynie, że przy rezerwacji przewozu podasz dokładny adres. Wyjeżdżamy codziennie, w godzinach między 2 a 3 nad ranem.
  • Dowieziemy Cię w dowolne miejsce, pod wskazany adres; dzięki usłudze door-to-door, Twoja podróż będzie jeszcze bezpieczniejsza
  • Wracamy codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych; czas powrotu jest ściśle zależny od warunków zewnętrznych, a o wszelkich zmianach informujemy naszych klientów regularnie i na bieżąco
  • Możesz zabrać ze sobą bagaż: 2 torby podróżne oraz bagaż podręczny.
 

Busy do Holandii Pomorskie – 100% wygody i zadowolenia

Nasze busy wyposażone są w miękkie, wygodne fotele, które doskonale dostosowują się do każdej pozycji, jaką zechcesz przyjąć podczas drogi. Między fotelami znajduje się odpowiednia ilość wolnej przestrzeni do wygodnego siedzenia nawet przez długie godziny. Każdy bus wyposażony jest w klimatyzację, co pomaga w podróży latem, podczas upałów. W naszych busach czas podróży mija przyjemnie i komfortowo, a życzliwa, przyjazna atmosfera sprawia, że klienci czują się jak u siebie. Busy do Holandii Pomorskie to doskonała oferta zarówno dla klientów, którzy potrzebują przejazdu jednorazowego, jak i dla tych, którzy z usługi korzystają w sposób regularny. Dla tych drugich przygotowaliśmy specjalne zniżki i promocje, które umożliwiają tańsze przejazdy i większe oszczędności.

Z nami dotrzesz do Holandii szybko, wygodnie i bezpiecznie. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, są odpowiednio przeszkoleni i uprawnieni do prowadzenia pojazdów w każdych warunkach. Wyposażeni w urządzenia nawigujące, zawsze docierają do celu bez zbędnych niespodzianek i stresu.

Jeżeli szukasz firmy, która dowiezie Cię tam, gdzie chcesz, a do tego zapewni Ci pełen komfort, wygodę i poczucie bezpieczeństwa, nasza firma da Ci to, czego szukasz. Od lat dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi odpowiadały przyjętym obecnie standardom i spełniały wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jeżeli potrzebujesz pełnego wsparcia i usługi, która pozwoli Ci na szybki dojazd z Gdyni do Holandii, skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój przejazd już dziś!

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online