Busy do Holandii Tczew

Busy do Holandii Tczew

wyjazdy z Tczewa do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Tczewa codziennie w godzinach popołudniowych
490zł lub 105euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Codziennie organizujemy przejazdy z Tczewa do Holandii. Odbywają się one w godzinach 2.00-3.00 rano. Każdego pasażera zabieramy z wyznaczonego przez niego miejsca, aby ułatwić mu podróż. Powroty odbywają się również każdego dnia w godzinach popołudniowych. Pasażerowie mogą ze sobą zabrać po dwie torby podróżne i bagaż podręczny. Transport odbywa się nowymi, bezpiecznymi i zapewniającymi komfort podróży busami. Zapewniamy także doświadczonego kierowcę, który dowozi pasażerów na czas.

HOLLDEN jest firmą transportową świadczącą usługi w zakresie międzynarodowych przewozów osób. Transport busem do Holandii odbywa się przy użyciu nowoczesnej floty pojazdów, dzięki czemu czas przejazdu jest możliwie najkrótszy, bezpieczny i przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cen. Usługi transportowe są świadczone busami wyposażonymi w szereg udogodnień. Prowadzimy regularne badania techniczne pojazdów i serwisy, dzięki czemu zawsze znajdują się w dobrym stanie technicznym.

Klienci doceniają w naszej ofercie opcję „door-to-door”. Dzięki niej podróżujący oszczędzają nie tylko cenny czas, ale też pieniądze. Podróżują z miejsca zamieszkania do miejsca docelowego, bez konieczności organizowania dodatkowych transportów. Jest to również znaczne ułatwienie z bagażem – pasażerowie nie muszą trudzić się z jego przemieszczaniem.

Przewozy do Holandii z Tczewa odbywają się każdego dnia, zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy. Busy z Tczewa do Holandii wyjeżdżają każdego dnia między godziną 2:00 a 3:00 rano. Poza dowozem do Holandii oferujemy również pomoc w powrocie do Polski - przyjazdy są organizowane każdego dnia w godzinach popołudniowych.
 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Hollden to nie tylko przewóz osób. W ofercie świadczonych usług jest również przewóz paczek. Propozycję skorzystania z naszych usług kierujemy do wszystkich osób zamieszkujących teren województwa pomorskiego, w tym Tczew. Hollden pozwala nie tylko dotrzeć zainteresowanym pod wskazany adres, ale też dostarczyć paczkę w ciągu 24 godzin. Chcąc skorzystać z oferty wystarczy zarezerwować przejazd i nabyć bilet za pomocą strony internetowej. Wszystkich formalności można dokonać bez wychodzenia z domu. Dzięki temu przejazd na trasie Tczew-Holandia jest możliwie najmniej problematyczny i kosztuje 410 zł lub 90 euro. W ramach zakupionego biletu pasażer może zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty transportu – gwarantujemy komfortowe warunki i bezpieczne dotarcie do celu w wyznaczonym terminie.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Holandii z Tczewa kursują każdego dnia. Pasażerów zabieramy zawsze z wyznaczonego miejsca, najczęściej z miejsca ich zamieszkania między godziną 02:00 a 03:00 rano. Istnieje możliwość skorzystania również z oferty powrotu z Holandii do Tczewa odbywa się w godzinach popołudniowych. Dzięki pojemnym bagażnikom pasażerowie mogą zabrać ze sobą dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Holandii z Tczewa z Hollden to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Klientom gwarantujemy:

  • - stałe, codzienne wyjazdy – busy kursują codziennie w godzinach porannych – z Tczewa pasażerowie są zabierani między 02:00 a 03:00 rano, a powroty są organizowane w godzinach popołudniowych,
  • - komfort – dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów – busy są wyposażone w komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie i pojemne bagażniki,
  • - bezpieczeństwo – busy są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców – regularnie sprawdzamy ich wiedzę i aktualizujemy uprawnienia. Dbamy też o serwis pojazdów i regularne przeprowadzanie badań technicznych,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Tczewa z miejsca zamieszkania i dowozimy do Holandii pod wskazany adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać ze sobą do dwóch toreb podróżnych i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Tczew-Holandia wynosi 410 zł bądź 90 euro. Stali i nowi klienci mogą skorzystać z różnych rabatów i możliwości pozwalających dodatkowo obniżyć koszt podróży.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Tczewa do Holandii? Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji na temat organizacji wyjazdu i przyjazdu, ale też pomogą w dopełnieniu formalności. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online