Busy do Holandii Lębork

Busy do Holandii Lębork

wyjazdy z Lęborka do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Lęborka codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Już od kilku lat organizujemy wyjazdy do Holandii, oferując transport dla osób pracujących za granicą, a także podróżujących w innych celach. Zapewniamy transport z Lęborka do Holandii, odbierając pasażerów z dowolnego, wyznaczonego przez nich miejsca i dowożąc pod wskazany adres. W Lęborku jesteśmy codziennie w godzinach 3.30-4.30 rano. Powrót z Lęborka również odbywa się codziennie, ale w godzinach popołudniowych. Do busa można ze sobą zabrać dwie torby podróżne i dodatkowo jeden bagaż podręczny.

Jesteśmy firmą świadczącą wysokiej jakości międzynarodowe usługi transportowe – zajmujemy się przewozem osób, ale też dostarczaniem przesyłek. Celem HOLLDEN jest zapewnienie Klientom najwyższych standardów podczas podróży zarówno w zakresie bezpieczeństwa, jak i komfortu jazdy. Chcąc uzyskać ten efekt, zainwestowaliśmy w nowoczesną flotę busów, która została wyposażona w szereg udogodnień. To jednak nie wszystko. Utrzymanie odpowiedniego poziomu świadczonych usług jest możliwe wyłącznie dzięki regularnej weryfikacji stanu technicznego pojazdu, serwisowań oraz doszkalania kierowców.

To, co w ofercie naszej firmy doceniają klienci, to usługa „door-to-door”. Dzięki niej klienci oszczędzają cenny czas i pieniądze – mogą bowiem rozpocząć podróż pod adresem zamieszkania i zakończyć ją w docelowym miejscu. W efekcie nie muszą organizować dodatkowych transportów na dojazd do miejsc zbiórek czy innych punktów odbierających podróżujących.

Przewozy do Holandii z Lęborka odbywają się każdego dnia, zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy. Wyjeżdżają one każdego dnia między godziną 3:30 a 4:30 rano. Co ważne – pasażerom umożliwiamy nie tylko bezpieczną podróż do Holandii, ale też możliwość skorzystania z kursu powrotnego – powroty są organizowane każdego dnia w godzinach popołudniowych.
 

Dlaczego warto nas wybrać?

Choć przewóz osób to nasza główna działalność, to z HOLLDEN można również skorzystać z oferty nadania paczki, tak by już kolejnego dnia trafiła w ręce odbiorcy. Zarówno usługę przewozu osób, jak i dostarczania paczek oferujemy osobom zamieszkującym teren województwa pomorskiego. Gwarantujemy, że każdy zainteresowany będzie mógł bezpiecznie dotrzeć z nami do celu.

Jak już wspominaliśmy, busy do Holandii z Lęborka odjeżdżają każdego dnia. Taki rozkład jazdy zdecydowanie ułatwia organizację podróży, ale też niejednokrotnie jest ratunkiem dla podróżujących, którzy nagle muszą wyjechać za granicę. Ogromnym ułatwieniem jest również możliwość zorganizowania podróży bez wychodzenia z domu – rezerwację miejsca, jak i wykupienie biletu może odbyć się za pomocą naszej strony internetowej. Poszczególne kroki są niezwykle łatwe do wykonania, a w przypadku trudności nasi pracownicy służą pomocą.

Przejazd na trasie Lębork-Holandia kosztuje od 400 zł lub 80 euro. Pragniemy zaznaczyć, że wskazana cena nie jest ostateczna. Końcowy koszt podróży jest uzależniony od ilości podróżujących, zamówienia busa w dwie strony, ale też od aktualnej ceny paliwa obowiązującej na terenie Polski, jak i Holandii. W ramach zakupionego biletu pasażer może zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Szczegółową ofertę transportu przedstawiamy poniżej. W przypadku pytań i wątpliwości – jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Holandii z Lęborka kursują każdego dnia. Jak wspomniano – zabieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania między godziną 03:30 a 04:30 rano. Każdego dnia organizujemy również powroty z Holandii do Trójmiasta – są one zaplanowane na godziny popołudniowe. Nasza nowoczesna flota busów została wyposażona w pojemne bagażniki – dzięki temu pasażerowie mogą zabrać ze sobą maksymalnie dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Holandii z Lęborka to najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.
Gwarantujemy:

  • - codzienne wyjazdy zgodnie z obowiązującym rozkładem – busy odjeżdżają codziennie w godzinach porannych – z Lęborka między 03:30 a 04:30 rano, a powroty odbywają się w godzinach popołudniowych,
  • - komfortowe warunki – dysponujemy nowoczesną flotą busów – są one wyposażone w szereg udogodnień, m.in. komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie czy pojemne bagażniki,
  • - bezpieczeństwo – zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy regularnie weryfikują swoją wiedzę i uprawnienia. Nie zapominamy, że kluczem do bezpieczeństwa jest dobry stan techniczny pojazdów – regularnie sprawdzamy ich stan techniczny i przeprowadzamy serwis,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Lęborka spod wskazanego adresu i dowozimy do punktu docelowego w Holandii,
  • - możliwość zabrania dużego bagażu – maksymalnie dwie torby podróżne i jedna torba podręczna,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Lębork-Holandia wynosi od 400 zł bądź 80 euro. Zarówno nowi, jak i stali klienci mogą skorzystać z szeregu rabatów i innych możliwości pozwalających dodatkowo obniżyć koszt podróży.

Jeśli szukasz sposobu, by bezpiecznie, komfortowo i możliwie szybko dotrzeć z Lęborka do Holandii to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji, ale też pomogą w dopełnieniu formalności. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online