Busy do Niemiec – Gdańsk

Busy do Niemiec Gdańsk

wyjazdy z Gdańska do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Gdańska codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Specjalizujemy się w przewozie osób na długich trasach. Organizujemy transport z Gdańska do Niemiec, codziennie odbierając pasażerów z miejsca ich zamieszkania w godzinach 2.00-3.00 rano. Powrót do Gdańska odbywa się również każdego dnia w godzinach popołudniowo-wieczornych. Posiadamy nowoczesną flotę busów o wysokim standardzie, zapewniając tym samym bardzo dobry komfort jazdy. Zatrudniamy tylko doświadczonych i kompetentnych kierowców. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny i zawsze doskonała organizacja.

Bez względu na to, czy wyjeżdżasz w celach turystycznych, rodzinnych czy zarobkowych, wyjazd do obcego państwa zawsze wiąże się ze skrajnymi emocjami. Znamy je wszystkie! Chętnie weźmiemy na siebie odpowiedzialność za Twój bezpieczny przewóz z Gdańska do Niemiec i z powrotem. Zapewnimy Ci pełen komfort i wygodę, sprawiając, ze podróż zapamiętasz jako doświadczenie przyjemne i pozytywne. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty!
 

Busy do Niemiec Gdańsk w atrakcyjnej cenie

Cena przewozu do Niemiec Pomorskie jest zależna od kilku czynników. Weź pod uwagę przede wszystkim ceny paliwa zarówno w Polsce, jak i na terenie Niemiec. Poza tym, znaczenie ma także ilość osób w busie. Im więcej jest w nim osób, tym cena przejazdu jest niższa. Specjalne oferty przygotowaliśmy dla naszych stałych klientów, a także dla osób, które zamówią przejazd w dwie strony. Przyjmujemy jednak uśrednioną stawkę wyjściową, która może się nieznacznie różnic od stawki rzeczywistej. Opłata za przejazd z Gdańska do Niemiec kosztuje 400 zł, cena przejazdu z Niemiec do Gdańska to kwota rzędu 90 euro. To naprawdę atrakcyjna oferta, biorąc pod uwagę komfort i wygodę, jaką zapewniamy naszym klientom.
 

Busy do Niemiec Pomorskie - pozwól sobie na komfort i wygodę

Nasze busy do Niemiec Pomorskie to pojazdy nowoczesne, spełniające wszystkie normy i będące w idealnym stanie technicznym. Każdy bus wyposażony jest w klimatyzację, która pozwala na komfortową podróż nawet podczas największych upałów. W każdym busie znajdują się wygodne i miękkie fotele oraz odpowiednia przestrzeń pomiędzy nimi. To pozwala na przyjmowanie wygodnych pozycji podczas wielogodzinnej drogi.

Lata doświadczenia w organizacji przewozów międzykrajowych dała nam pełen obraz oczekiwań klientów. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie wymagania zostały spełnione, a podróż przebiegła w przyjemnej, życzliwej atmosferze i pełnym bezpieczeństwie. Klientów odbieramy w miejscu ich zamieszkania bądź w dowolnie wybranym miejscu, odwozimy ich natomiast pod same drzwi celu. Usługa door-to-door pozwala na bezpieczne dotarcie do destynacji nawet, jeżeli nie znasz danego miasta i nie potrafisz samodzielnie odnaleźć pożądanego adresu. Nasi kierowcy posiadają odpowiednią znajomość trasy, a do tego posiadają urządzenia nawigujące, dzięki czemu zajmą się tym najlepiej, odwożąc Cię bezpośrednio z punktu A do punktu B. Ty możesz się zrelaksować, odpocząć i cieszyć podróżą.
 

Przewozy do Niemiec Pomorskie na najwyższym poziomie

Busy do Niemiec Gdańsk to przede wszystkim pełna wygoda i komfort, o jakim marzy każdy podróżujący. Nie musisz martwić się o nic, wystarczy, ze zarezerwujesz swój przejazd i o określonej godzinie stawisz się w określonym wcześniej miejscu. Zabierzemy Cię z niego i zawieziemy pod same drzwi celu. W drogę wyruszamy codziennie. Z Gdańska do Niemiec jeździmy w godzinach między 2 a 3 rano. Do Gdańska z Niemiec natomiast wracamy codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Pozostań z nami w kontakcie, a my poinformujemy Cię o dokładnej godzinie przyjazdu, biorąc pod uwagę panujące na drodze warunki.
 

Czym się wyróżniamy?

Tym, co nas wyróżnia jest troska o każdego klienta i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Każdy klient jest dla nas indywidualnością z własną historią, własnym celem i potrzebami, którym staramy się sprostać. Podczas podróży zapewniamy przyjazną i życzliwą atmosferę zdając sobie sprawę z tego, jakie emocje wiążą się nierzadko z międzynarodową podróżą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a świadczone usługi pozostają zawsze na najwyższym poziomie. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy liczne promocje i zniżki, które obniżają koszty przejazdu. Z nami dotrzesz do celu szybko, sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online