Busy do Niemiec – Gryfice

Busy do Niemiec Gryfice

wyjazdy z Gryfic do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Gryfic codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Jesteśmy do Twojej dyspozycji w kwestii szybkiego i bezpiecznego transportu z Gryfic do Niemiec. Organizujemy przejazdy na trasie Gryfice-Niemcy, codziennie wyjeżdżając w godzinach 7.30-8.30 rano. Powrót odbywa się w godzinach popołudniowych/wieczornych. Odbieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres w Niemczech. Posiadamy flotę nowych busów z komfortowym wyposażeniem, które decyduje o wygodzie naszych pasażerów. O bezpieczeństwo podróży troszczą się doświadczeni kierowcy.

Hollden firmą transportową, specjalizującą się w międzynarodowym przewozie osób i paczek, Gwarantujemy atrakcyjny pakiet usług, dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających. Stały i regularny rozkład odjazdów busów z Gryfic do Niemiec pozwala zaplanować podróż z właściwym wyprzedzeniem, ale też umożliwia skorzystanie z oferty w nagłej sytuacji. Bez względu na to na jakiej trasie świadczymy usługi, priorytetem są dla nas komfort i bezpieczeństwo pasażerów. Aby uzyskać wysoki poziom świadczenia usług, inwestujemy nie tylko w nowoczesną flotę busów, ale też regularnie je serwisujemy i sprawdzamy ich stan techniczny. Dodatkowo świadczymy transport w opcji „door-to-door”. Oznacza to, że pasażerowie są zabierani z miejsca zamieszkania i odwożeni pod wskazany adres. Pozwala to oszczędzić czas i pieniądze, ale też zwiększyć komfort podróżowania.

Co ważne, transport osób z Gryfic do Niemiec odbywa się każdego dnia. Rozkład jazdy zakłada zabranie pasażerów ze wskazanej miejscowości pomiędzy 07:30 a 08:30 rano. Pasażerowie z Hollden mogą nie tylko dotrzeć do Niemiec, ale też wrócić do kraju. Powroty są organizowane w godzinach popołudniowo-wieczornych.
 

Co wyróżnia ofertę Hollden?

Hollden to międzynarodowy przewóz osób oraz przewóz paczek. Usługi świadczymy na rzecz osób zamieszkujących miejscowość Gryfice, ale też inne miasta na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zaletą naszej oferty jest usługa „door-to-door” – pasażerowie nie muszą organizować dodatkowego transportu by dotrzeć pod wskazany w Niemczech adres. Jeśli chodzi o nadawanie paczek, to wysłanie jej rano gwarantuje, jeszcze tego samego dnia trafi w ręce odbiorcy. Wszystkich formalności związanych z organizacją podróży można dokonać za pomocą naszej strony internetowej. System umożliwia rezerwację terminu przejazdu, zakupu biletu i dokonania płatności. Proces ten jest niezwykle prosty do przeprowadzenia i szybki.

Przejazd na trasie Gryfice-Niemcy to koszt 380 zł lub 85 euro. W cenie biletu znajduje się miejsce w busie oraz możliwość zabrania dwóch sztuk bagażu właściwego i jednej sztuki bagażu podręcznego.

Gwarantujemy, że nowoczesne busy i wykwalifikowani kierowcy pozwolą Państwu dotrzeć do celu w wyznaczonym terminie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec z Gryfic kursują każdego dnia. Pasażerów odbieramy z miejsca ich zamieszkania między godziną 07:30 a 08:30 rano. Organizujemy wyjazdy za granicę i powroty do kraju. Te ostatnie są organizowane w godzinach popołudniowo-wieczornych. Pojemne bagażniki busów umożliwiają pasażerom zabranie ze sobą do dwóch toreb podróżnych i jednego bagażu podręcznego.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Niemiec z Gryfic to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Klienci zyskują:

  • - stałe, codzienne wyjazdy – busy odjeżdżają codziennie w godzinach porannych – z Gryfic pomiędzy 07:30 a 08:30,
  • - komfort – nowoczesne pojazdy, wyposażone w komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie, dodatkowy bagażnik i wiele innych, umożliwiają wypoczynek, ale też wykonywanie obowiązków służbowych,
  • - bezpieczeństwo – busami kierują doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy, którzy są regularnie szkoleni. Zapewniamy również regularny serwis i sprawdzanie stanu technicznego busów,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z miejsca zamieszkania w Gryficach i zawozimy do Niemiec, pod wskazany adres,
  • - dodatkowe bagażniki – dzięki nim pasażerowie mogą zabrać dwie torby podróżne i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Gryfice-Niemcy wynosi 380 zł bądź 85 euro. Dzięki atrakcyjnym rabatom i promocjom dla stałych i nowych klientów istnieje możliwość obniżenia kosztów podróży.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Gryfic do Niemiec? Jeśli tak – to nasza oferta jest przygotowana z myślą o Tobie. Jeśli masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się więcej - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji i pomożemy w dopełnieniu formalności. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online