Busy do Holandii Kościerzyna

Busy do Holandii Kościerzyna

wyjazdy z Kościerzyny do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Kościerzyny codziennie w godzinach popołudniowych
480zł lub 110euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Organizujemy busy z Kościerzyny do Holandii i z powrotem. Odbywają się one codziennie, w Kościerzynie jesteśmy w godzinach 3.00-4.00 rano, z Holandii wracamy w godzinach popołudniowych. Każdego pasażera odbieramy z domu lub innego wskazanego miejsca oraz dowozimy go pod konkretny adres w Holandii. Istnieje możliwość zabrania ze sobą dwóch toreb podróżnych i jednego bagażu podręcznego. Busy są regularnie serwisowane, a nasi kierowcy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrym przygotowaniem do jazdy na dalekich trasach.

Bez względu na to, w jakim celu podróżujesz, międzynarodowa trasa to ogromne wyzwanie logistyczne. Musisz przecież dotrzeć do miejsca, którego przypuszczalnie w ogóle nie znasz, może spotkać Cię bariera językowa, kulturowa, a do tego zwyczajny, ludzki lęk, który dotyka nas w obcych dla nas miejscach. Nie martw się! Chętnie zajmiemy się Twoją podróżą, dowożąc Cię bezpiecznie do celu. Czy wiesz, dlaczego warto skorzystać z naszej firmy transportowej?
 

Busy do Holandii Kościerzyna - z nami dotrzesz do celu!

Wieloletnie doświadczenie na rynku nauczyło nas, że dla każdego klienta najważniejsze jest bezpieczeństwo. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci spokojny, bezstresowy przewóz z Kościerzyny do Holandii w miłej, życzliwej atmosferze. Nie musisz martwić się o dojazd do naszej firmy - to my dotrzemy tam, by zabrać Cię z Twojego miejsca zamieszkania. Nie musisz także martwić się o znalezienie odpowiedniego adresu w Holandii - tym również się zajmiemy, dowożąc Cię pod same drzwi. Wygodniej się nie da!
 

Busy do Holandii Kościerzyna – to się opłaca!

Dojazd z Kościerzyny do Holandii własnym, prywatnym samochodem byłby o wiele bardziej kosztowny niż trasa naszymi busami. Przyjmujemy podstawowy koszt za przejazd w wysokości od 380 zł lub 85 euro, przy czym ostateczna cena może się od niej nieco różnić. Jest to zależne przede wszystkim od ilości osób w busie, a także od aktualnych cen za paliwo w Polsce i Holandii. Bardzo korzystne cenowo jest także zamówienie busa w obie strony. Wówczas klient może liczyć na znaczące zniżki, które umożliwią jeszcze tańszy przejazd.
 

Busy do Holandii Pomorskie – czym jeździmy?

Nasza flota składa się z nowoczesnych, bogato wyposażonych busów, które są sprawdzane pod kątem technicznym przed każdą drogą. Daje Ci to pewność, ze dotrzesz do celu w wygodnych, komfortowych warunkach i na czas. Tym, co możemy Ci zaoferować są miękkie, komfortowe fotele, duża przestrzeń do wygodnego wyciągnięcia nóg i wiele innych udogodnień, które sprawią, że poczujesz się jak w prawdziwym domu. Nasze busy są wyposażone tak, by umożliwić Ci nie tylko bezpieczną podróż, ale także pełną wygodę i komfort.
 

Busy do Holandii Kościerzyna – dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca z nami to same korzyści! Jeżeli jeździsz do Holandii częściej i zależy Ci na niezawodności i sumienności firmy przewozowej, serdecznie polecamy Ci nasze usługi. Z nami nie tylko dotrzesz do celu, ale podczas podróży odpoczniesz, zrelaksujesz się i nabierzesz nowych sił. Bardzo korzystne jest zawarcie z nami stałej współpracy w zakresie przewozów Kościerzyna – Holandia. Wówczas możesz liczyć na większe zniżki i promocje, które pozwolą Ci na spore oszczędności. Wybierając naszą firmę zyskujesz:

  • Spokój, bo my zajmujemy się wszystkim. Odbieramy Cię z miejsca Twojego zamieszkania, dowozimy pod wskazany adres, oferując pełną usługę door-to-door.
  • Relaks, bo podczas podróży możesz oddać się przyjemnościom i niczym się nie martwić,
  • Pewność, bo nasze busy są niezawodne, a kierowcy doświadczeni i profesjonalni w swoim fachu,
  • Niezawodność, bo dojeżdżamy do celu zawsze na czas.

Wyjeżdżamy z Kościerzyny codziennie w godzinach między 3 a 4 rano, a wracamy również codziennie, w godzinach popołudniowych. Jeżeli zamówisz busa w obie strony, możesz liczyć na zniżkę i pewność, że Twoja podróż przebiegnie bez przykrych niespodzianek.

Przewozami międzynarodowymi zajmujemy się od lat. Zaufały nam już tysiące osób, a ich zadowolenie i powracanie do naszych usług jest najlepszym dowodem na to, że robimy to dobrze. Jeżeli szukasz niezawodnej formy transportowej, zaufaj naszym specjalistom. Szybko, tanio i wygodnie dotrzesz do celu. Pamiętaj, by zarezerwować swój przejazd, gdyż zainteresowanie naszymi usługami jest coraz większe. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem numeru telefonu bądź formularza rezerwacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej. Podróż jest przygodą, przeżyjmy ją razem!

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online