Busy do Holandii Koszalin

Busy do Holandii Koszalin

wyjazdy z Koszalina do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Koszalina codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Dysponując rozbudowaną flotą busów, jesteśmy w stanie codziennie oferować przejazdy na trasie Holandia-Koszalin i z powrotem. Z Koszalina odbieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania codziennie w godzinach rannych między 5:30-6:30. Powrót odbywa się w godzinach popołudniowych. Pasażerowie mogą mieć ze sobą dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny. Busy posiadają wygodne fotele, klimatyzację i ogrzewanie. Warunki są przystosowane do najbardziej wymagających pasażerów. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty!

Hollden to profesjonalna i doświadczona firma specjalizująca się w organizacji przewozów na trasie Polska – Holandia z terenu województwa zachodniopomorskiego. Dokładamy wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów – zapewniamy nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne przewozy, a wszystko to dzięki nowoczesnym busom. Przygotowana oferta wyróżnia się nie tylko atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim łatwą dostępnością. Wyjazdy busem do Holandii z Koszalina organizujemy każdego dnia – codziennie między 6:00 a 7:00 odbieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania, zapewniając dowóz pod konkretnie wskazany adres. Sprawdź, co dokładnie znajduje się w naszej ofercie i ciesz się beztroską podróżą.
 

Jakie usługi świadczymy?

Hollden to firma transportowa świadcząca usługi przewozu osób busem do Holandii z terenu województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy nie tylko przewóz pasażerów, ale też usługę dostarczania paczek. Przewozy do Holandii z Koszalina są organizowane każdego dnia – wyjazd z miasta, spod miejsca zamieszkania odbywa się zawsze między 6:00 a 7:00. Koszt podróży wynosi jedynie 380 zł lub 85 euro, a dodatkowo pasażerowie mogą skorzystać z licznie organizowanych promocji i nie tylko. Zarówno usługę transportu, jak i dostarczenia paczki klienci mogą zamówić za pomocą naszej strony internetowej. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu, w kilka chwil załatwisz wszystko bez zbędnych formalności.

Każdy transport busem do Holandii z Koszalina jest organizowany przy wykorzystaniu nowoczesnej floty pojazdów. Wszystkie busy są komfortowo wyposażone – w wygodne fotele, klimatyzację, ogrzewanie i wiele innych udogodnień. Dzięki temu podróżujący mogą kilkugodzinną podróż spędzić w najlepszych warunkach – odpoczywając, czytając książkę czy słuchając ulubionej muzyki. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pasażerom maksymalnego bezpieczeństwa. To właśnie dlatego, przed każdą podróżą dokładnie sprawdzamy stan techniczny pojazdu i wykonujemy regularne serwisy. Dzięki temu możemy zapewnić pasażerom nie tylko bezpieczną podróż, ale też zminimalizować znacznie ryzyko wystąpienia niespodziewanych, przykrych sytuacji.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Holandii z terenu województwa zachodniopomorskiego, a dokładniej miejscowości Koszalin zabieramy każdego dnia z ich miejsca zamieszkania między godziną 6:00 a 7:00. Każdorazowo powrót jest organizowany w godzinach popołudniowych. Zaznaczamy, że w ramach ceny biletu każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny.
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty przewozów busem Hollden?

Przewozy busem do Holandii z województwa zachodniopomorskiego to sposób na bezpieczne, szybkie i komfortowe dotarcie do celu. To, co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim:

  • - stały rozkład wyjazdów – wyjazdy do Holandii z Koszalina są organizowane codziennie w godzinach 06:00 – 07:00, a przyjazdy są zaplanowane na godziny popołudniowe i wieczorne,
  • - komfort – dysponujemy nowoczesnymi busami wyposażonymi w komfortowe fotele z regulacją oparcia czy klimatyzację,
  • - bezpieczeństwo – zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, z odpowiednimi uprawnieniami, a dodatkowo dbamy o regularne serwisowanie i sprawdzanie stanu technicznego pojazdów,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Koszalina z terenu województwa zachodniopomorskiego spod wskazanego adresu między godziną 06:00 a 07:00 i dowozimy ich pod dowolnie wskazany w Holandii adres,
  • - możliwość zabrania dużego bagażu – pasażerowie w cenie biletu mogą zabrać dwie torby podróżne i jedną podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – wyjazd z Koszalina do Holandii to jedyne 380 zł lub 85 euro, a dodatkowo klienci mogą skorzystać z ciekawych promocji i rabatów.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Koszalina do Holandii? Skorzystaj z naszej oferty przewozów busem na trasie Koszalin-Holandia i Holandia-Koszalin. Najlepsze warunki transportu, atrakcyjne ceny i regularnie organizowane przejazdy z pewnością docenią najbardziej wymagający Klienci.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji. Sprawdź, jak szybko i bez wychodzenia z domu możesz zarezerwować bilety za pomocą naszej strony internetowej. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online