Busy do Niemiec – Tczew

Busy do Niemiec Tczew

wyjazdy z Tczewa do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Tczewa codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
490zł lub 105euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Hollden w ramach jednorazowych lub stałych przewozów z Tczewa do Niemiec. Jeździmy codziennie w godzinach 2.00-3.00 rano i wracamy w godzinach popołudniowo-wieczornych. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy. Zapewniamy wysoki standard podróży oraz zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy. Umożliwiamy pasażerom podróż z dwiema torbami podróżnymi i jednym bagażem podręcznym. Odbieramy każdego klienta z miejsca jego zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres w Niemczech.

Cele zagranicznych podróży są bardzo zróżnicowane. Być może potrzebujesz transportu do wyjazdu w celach zarobkowych, może chcesz odwiedzić swoją rodzinę czy znajomych, a może celem, który Ci przyświeca jest po prostu podróż turystyczna. Nieważne, z jakiego powodu chcesz dostać się do Niemiec, ważne, by podróż przebiegła szybko, przyjemnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Zapewnimy Ci to!
 

Busy do Niemiec Tczew - oferta specjalnie dla Ciebie

Wiedząc, jak ważne jest dla Ciebie szybkie dotarcie do zamierzonego celu, uruchomiliśmy usługę przewozów do Niemiec. Pomorskie jest województwem sporych rozmiarów, toteż liczba klientów naszych usług również jest dość duża. Wyjeżdżamy codziennie z Tczewa do Niemiec w godzinach między 2 a 3 rano. Wracamy do Tczewa również codziennie, w godzinach popołudniowo-wieczornych. Jeśli chcesz poznać dokładny czas przyjazdu, pozostań z nami w stałym kontakcie. Doskonale wiemy, że droga bywa zupełnie nieprzewidywalna, szczególnie, gdy przekraczamy granicę naszego kraju. To dlatego nie określamy dokładnej godziny przyjazdu, pozostajemy jednak otwarci na stały i nieustający kontakt z naszymi klientami.
 

Busy do Niemiec pomorskie – ile kosztuje przejazd?

Cena przejazdu z Tczewa do Niemiec i z Niemiec do Tczewa jest zależna od kilku czynników. Przede wszystkim, mniej zapłacisz jeżeli zdecydujesz się na zamówienie busa w obie strony. Na kwotę, którą musisz zapłacić składa się również ilość osób w busie, a także aktualny cennik paliwa na terenie Polski i Niemiec. Przyjmujemy jednak orientacyjne stawki za przejazd w wysokości 400 zł lub 90 euro. Cyklicznie w naszej ofercie pojawiają się liczne promocje o oferty specjalne, które w znaczący sposób obniżają koszty podróży, warto więc być na bieżąco i śledzić naszą stronę internetową.
 

Przewozy do Niemiec pomorskie – czy możesz mieć bagaż?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele przedmiotów chcesz zabrać ze sobą w podróż. Mimo ograniczonego miejsca, oferujemy naszym klientom możliwości zabrania ze sobą bagażu w postaci dwóch torb podróżnych, które umieszczone zostaną w luku bagażowym oraz bagażu podręcznego, który każdy klient może mieć przy sobie pod ręką. Dzięki temu możesz zabrać ze sobą wszystko to, co jest Ci niezbędne. W bagażu podręcznym najczęściej znajdują się przekąski, napoje, a także przedmioty, które mają umilić Ci wielogodzinną podróż.
 

Czy warto?

Busy do Niemiec pomorskie to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Gwarantujemy:

  • Pełną wygodę i komfort
  • W pełni wyposażoną, nowoczesną flotę pojazdów w doskonałym stanie technicznym
  • Klimatyzację i wygodne fotele
  • Odpowiednią ilość przestrzeni do przybrania wygodnej pozycji na wiele godzin jazdy.

Naszych klientów odbieramy z ustalonego wcześniej miejsca – najczęściej jest to miejsce jego zamieszkania – i zawozimy pod ustalony adres. Nie musisz martwić się o to, że nie trafisz w umówione miejsce w obcym kraju – bierzemy za to pełną odpowiedzialność.

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści, którzy doskonale znają trasę, potrafią sprostać najbardziej wymagającym warunkom, a do tego są bardzo dobrze przygotowani do każdego wyjazdu. Wyposażenie w nowoczesne systemy nawigacyjne gwarantują bezproblemowe dotarcie do celu, a wygodne i komfortowe fotele i spokojna atmosfera zapewnią przyjemną podróż bez zbędnego stresu. Podróż busem zamiast własnym samochodem to spora oszczędność i większy spokój. Nie musisz martwić się o warunki atmosferyczne, nie zastanawiasz się nad trasą. Jedyne, co musisz zrobić, to wsiąść do busa i zrelaksować się. My zajmiemy się resztą!

Pamiętaj, że zainteresowanie naszymi usługami jest ogromne. Z tego względu konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu w danym dniu. Jeżeli szukasz rzetelnej i doświadczonej firmy przewozowej, oferujemy Ci najlepsze usługi w najbardziej atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy!

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online