Busy do Holandii Kartuzy

Busy do Holandii Kartuzy

wyjazdy z Kartuz do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Kartuz codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055
 

Jesteśmy firmą, którą przede wszystkim na uwadze ma dobro i zadowolenie klienta. Oferujemy transport osób do Holandii z Kartuz i z powrotem. Codziennie wyjeżdżamy w godzinach 2.30-3.30 rano i wracamy w godzinach popołudniowych. Każdy pasażer może mieć ze sobą dwie torby i bagaż podręczny. W busach panują komfortowe warunki, a nasi kierowcy wyróżniają się doświadczeniem, co przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Zapraszamy zarówno do jednorazowej, jak też stałej współpracy.

Przewóz osób pomiędzy krajami to ogromna odpowiedzialność. Chętnie się jej podejmujemy! Oferujemy bezpieczne i wygodne przejazdy międzynarodowe pomiędzy województwem pomorskim, a Holandią. Jeżeli szukasz firmy transportowej, która zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania i da Ci możliwość szybkiego dotarcia do celu, właśnie ją znalazłeś!
 

Busy do Holandii pomorskie – czego możesz się spodziewać?

Oferujemy Ci wyjątkowe przejazdy z województwa pomorskiego do Holandii, w nowoczesnych, przyjaznych warunkach. Busy do Holandii pomorskie wyjeżdżają z Kartuz codziennie w godzinach między 2:30 a 3:30 rano. Godziny te zapewniają spokojny przejazd bez korków i przesycenia na drodze. Wracamy do Kartuz codziennie w godzinach popołudniowych. Zachęcamy do skorzystania z oferty busów w obie strony, wówczas cena za usługę jest niższa, a klient może skorzystać z cennych promocji.
 

Przewozy do Holandii pomorskie - ile kosztują?

Przewozy do Holandii pomorskie są zdecydowanie bardziej atrakcyjne cenowo niż podróż do Holandii na własną rękę, prywatnym samochodem. Ostateczna cena przejazdu jest uzależniona od ilości osób, zamówienia busa w obie strony, a także od aktualnej ceny paliwa zarówno na terenie Polski, jak i Holandii. Cena jest zbliżona do kwoty 380zł bądź 85 euro za przejazd. To atrakcyjna oferta, która nie rujnuje budżetu, a pozwala na dotarcie do celu w przyjaznych, komfortowych warunkach.

Busy do Holandii Kartuzy – na co możesz liczyć?

Wybierając naszą firmę transportową, możesz liczyć na indywidualne podejście i komfortowe warunki. Nasza flota składa się z nowoczesnych busów wyposażonych w klimatyzację i wygodne, miękkie fotele. Odpowiednia ilość wolnej przestrzeni umożliwia przyjęcie dogodnej pozycji, a życzliwa, przyjazna atmosfera pozwala na prawdziwy relaks i odpoczynek w podróży. Nie musisz przyjeżdżać do naszej bazy z bagażami – chętnie odbierzemy Cię z miejsca Twojego zamieszkania i zawieziemy tuż pod wskazany adres. W ten sposób zyskujesz pewność i spokój, że dotrzesz do celu w bezpieczny sposób. Nasi kierowcy doskonale znają trasę, posiadają także urządzenia nawigujące, nie musisz więc obawiać się o dotarcie do celu. Każdy bus przed wyjazdem jest sprawdzany pod kątem stanu technicznego, aby zapewnić Ci maksimum bezpieczeństwa i pewności.
 

Busy do Holandii – co z bagażem?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele przedmiotów codziennego użytku potrzebujesz, wyjeżdżając w podróż. Nie utrudniamy tego- nasi klienci mogą zabrać ze sobą bagaż w postaci dwóch dużych torb podróżnych oraz bagażu podręcznego. Podróżne torby zostaną bezpiecznie ułożone w loku bagażowym, natomiast to, co chcesz mieć pod ręką, możesz umieścić w bagażu podręcznym. Mogą to być przekąski, ulubiona książka czy cokolwiek innego, co umili Ci wielogodzinną trasę. Zapewniamy spokój, możliwość odpoczynku i relaksu.
 

Co zyskujesz?

Podróżując z nami, zyskujesz:

  • Oszczędność, bo kwota za przejazd jest naprawdę atrakcyjna, nie musisz martwić się o paliwo, stan techniczny pojazdu ani o to, czy trafisz w odpowiednie miejsce;
  • Spokój, bo interesuje Cię tylko umilenie sobie trasy we własny sposób, my zajmujemy się całą resztą, od logistyki przejazdu aż do bezpiecznej trasy;
  • Czas dla siebie, bo podróż trwa kilkanaście godzin, podczas których możesz spokojnie oddać się ulubionej lekturze czy muzyce, na co często na co dzień zwyczajnie nie masz czasu.

Jeżeli szukasz firmy transportowej, która bezpiecznie zawiezie Cię do celu, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że przejazd musi zostać zarezerwowany, gdyż zainteresowanie naszymi usługami jest naprawdę spore. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza rezerwacyjnego, dostępnego na naszej stronie internetowej.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online