Busy do Niemiec – Lębork

Busy do Niemiec Lębork

wyjazdy z Lęborka do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Lęborka codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Potrzebujesz busa z Lęborka do Niemiec? Regularnie jeździsz do naszych zachodnich sąsiadów i szukasz firmy specjalizującej się w przewozie osób? Oferujemy codzienne przejazdy z Lęborka do Niemiec w godzinach 3.30-4.30 rano oraz powroty w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Zabieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania oraz dowozimy pod wskazany adres w Niemczech. Każdemu pasażerowi przysługują dwie torby podróżne oraz jeden bagaż podręczny. Dysponujemy nowoczesną flotą busów o wysokim standardzie oraz zespołem doświadczonych kierowców.

Hollden jest firmą transportową, specjalizującą się w międzynarodowym przewozie osób oraz paczek. Realizujemy przewozy do Niemiec z Lęborka, ale też powroty z zagranicy do Polski. Do transportu osób wykorzystujemy nowoczesną flotę busów, wyposażoną w szereg udogodnień i pojemne bagażniki. Dzięki temu podróż mija w przyjemnych warunkach, w możliwie najkrótszym czasie. Sprawia to, że w punkcie docelowym pasażerowie są wypoczęci i zrelaksowani, gotowi do wykonywania kolejnych zadań. Ponadto wykonujemy regularne serwisowania pojazdów i sprawdzamy ich stan techniczny, a kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, kwalifikacjami i doświadczeniem.

Wszystkie przejazdy są organizowane w opcji „door-to-door”. Dzięki temu pasażerowie są zabierani ze swojego miejsca zamieszkania i dowożeni pod wskazany adres. Opcja ta pozwala oszczędzić cenny czas i pieniądze, ale też ułatwia podróż z dużym bagażem.

Przewozy do Niemiec z Lęborka odbywają się każdego dnia, zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy. Busy wyjeżdżają między godziną 03:30 a 04:30 rano. Poza dowozem do Holandii podróżujący mogą również z nami wrócić Polski – przyjazdy są organizowane każdego dnia w godzinach popołudniowo-wieczornych.
 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Hollden to nie tylko przewóz osób, to także możliwość skorzystania z opcji przewozu paczek. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców Lęborka i całego województwa pomorskiego. Zapewnimy szybki i bezpieczny dowóz pod wskazane miejsce oraz możliwość dostarczenia paczki.

Zainteresowani mogą zarezerwować przejazd i zakupić bilet za pomocą naszej strony internetowej. Wystarczy wejść na nią, by w kilka chwil dopełnić wszelkich formalności. System rezerwacji jest na tyle prosty i przyjazny, że wystarczy kilka chwil by przeprowadzić proces zakupu. W przypadku trudności, nasi pracownicy służą pomocą. Transport na trasie Lębork-Niemcy kosztuje 380 zł lub 85 euro. W ramach zakupionego biletu pasażer jest uprawniony do zabrania ze sobą dwóch sztuk bagażu właściwego i jednej sztuki bagażu podręcznego.

Gwarantujemy komfortowe warunki oraz bezpieczne i terminowe dotarcie do wybranego miejsca. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec z Lęborka kursują każdego dnia. Pasażerowie są zabierani z miejsca ich zamieszkania między godziną 03:30 a 04:30, przy czym powroty z Niemiec do kraju są organizowane w godzinach popołudniowo-wieczornych.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Niemiec z Lęborka są organizowane przy uwzględnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług. Gwarantujemy:

  • - codziennie organizowane wyjazdy – busy kursują każdego dnia w godzinach porannych – z Lęborka wyruszają między godziną 03:30 a 04:30, a powroty są organizowane w godzinach popołudniowo-wieczornych,
  • - komfort – pojazdy są wyposażone w komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie i pojemne bagażniki,
  • - bezpieczeństwo – busy są obsługiwane przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, a dodatkowo regularnie jest sprawdzany ich stan techniczny i przeprowadzany serwis,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Lęborka z ich miejsca zamieszkania i dowozimy do Niemiec pod wskazany adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać ze sobą do dwóch toreb podróżnych i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Lębork-Niemcy wynosi 380 zł bądź 85 euro. Istnieje jednak możliwość obniżenia ceny dzięki licznym rabatom.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Lęborka do Niemiec? Gwarantujemy pomoc w dopełnieniu formalności związanych z organizacją wyjazdu i powrotu, ale też zapewniamy wszelkie wsparcie w dokonywaniu rezerwacji terminu i zakupu biletu. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online