Busy do Niemiec – Słupsk

Busy do Niemiec Słupsk

wyjazdy ze Słupska do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Słupska codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Organizujemy wyjazdy i powroty na trasie busy Słupsk-Niemcy. Jeździmy codziennie, odbierając klientów ze Słupska, z miejsca ich zamieszkania w godzinach 4.45-5.30 rano. Przyjazd odbywa się w godzinach popołudniowo-wieczornych. Pasażerów dowozimy pod wskazany adres w Niemczech. Oferujemy transport w konkurencyjnych cenach oraz przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Dysponujemy flotą nowych busów, które regularnie serwisujemy i troszczymy się o ich sprawność i odpowiednio wysoki standard.

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w przewozach międzynarodowych osób. Świadczymy również usługi dostarczania paczek. Wszystko to w możliwie najkrótszym czasie i przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Wszystkie usługi są wykonywane przy wykorzystaniu nowoczesnej floty busów. Pojazdy są wyposażone w szereg komfortowych udogodnień, ale też regularnie serwisowane i sprawdzane pod względem technicznym. Klienci w naszej ofercie doceniają usługę „door-to-door”. To dzięki niej oszczędzają cenny czas i pieniądze. Zabieramy ich bowiem z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres. Nie tylko nie muszą martwić się dodatkowym transportem, ale przede wszystkim nie mają problemu z transportem bagażu.

Co ważne, transport osób ze Słupska do Niemiec odbywa się każdego dnia, zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy. Pasażerowie ze wskazanej miejscowości są zabierani pomiędzy 04:45 a 05:30 rano. Mogą oni skorzystać nie tylko z oferty dojazdu do Niemiec, ale też powrotu do kraju. Powrót z Niemiec do Słupska busem jest organizowany w godzinach popołudniowo-wieczornych.
 

Co wyróżnia ofertę Hollden?

Hollden to przewóz osób i paczek. Usługi świadczymy dla osób zamieszkujących wiele miejscowości z terenu województwa pomorskiego, w tym ze Słupska. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko bezproblemowe dotarcie pod wskazany adres, ale też daje gwarancję dostarczenia paczki jeszcze tego samego dnia. Wynika to z faktu, że busy odjeżdżają codziennie. Znacznym ułatwieniem jest również fakt, że klienci mogą zarezerwować przejazd i nabyć bilet za pomocą naszej strony internetowej. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu, w kilka chwil mogą dokonać niezbędnych formalności. Przejazd na trasie Słupsk-Niemcy to koszt 380 zł lub 85 euro. W ramach biletu pasażer może mieć ze sobą dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty transportu. Gwarantujemy, że nowoczesne i wygodne busy pozwolą dotrzeć do celu w wyznaczonym terminie.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec ze Słupska kursują każdego dnia. Jak wspomniano – zabieramy pasażerów ze wskazanego miejsca, najczęściej miejsca ich zamieszkania między godziną 04:45 a 05:30 rano. Każdorazowo powrót z Niemiec do Słupska jest organizowany w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dzięki pojemnym bagażnikom pasażerowie mogą zabrać ze sobą do dwóch toreb podróżnych i jednego bagażu podręcznego.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Niemiec ze Słupska to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Klientom zapewniamy:

  • - stałe, codzienne wyjazdy – busy kursują codziennie w godzinach porannych – ze Słupska odbierają pasażerów między 04:45 a 05:30 rano, przy czym powroty odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych,
  • - komfort – busy są wyposażone w nowoczesne i komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie czy pojemne bagażniki,
  • - bezpieczeństwo – busami kierują doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy, którzy regularnie weryfikują swoją wiedzę i uprawnienia. Dbamy też o serwis pojazdów, a co najważniejsze -przed każdym wyjazdem sprawdzamy ich stan techniczny,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów ze Słupska, ze wskazanego adresu zamieszkania i dowozimy pod wskazany w Niemczech adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać dwie torby podróżne i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Słupsk-Niemcy wynosi 380 zł bądź 85 euro. Stali i nowi klienci mogą skorzystać z szeregu rabatów i dodatkowo obniżyć koszt podróży.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć ze Słupska do Niemiec? Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji, ale też pomożemy w dopełnieniu formalności. Już teraz, szybko i bez wychodzenia z domu możesz zarezerwować bilety za pomocą naszej strony internetowej. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online