Busy do Niemiec – Koszalin

Busy do Niemiec Koszalin

wyjazdy z Koszalina do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Koszalina codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty codziennego przewozu osób z Koszalina do Niemiec. Wyjazdy z Koszalina odbywają się codziennie w godzinach 5:30-6:30 rano. Każdego pasażera zabieramy z miejsca jego zamieszkania i oferujemy dojazd do wskazanego miejsca w Niemczech. Oferujemy ponadto powroty z Niemiec do Koszalina codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych. Gwarantujemy wysoki komfort jazdy, wygodę i bezpieczeństwo podróży w atrakcyjnie niskiej cenie.

Firma Hollden, specjalizująca się w przewozach międzynarodowych, oferuje bezpieczny i komfortowy przewóz osób do Niemiec z różnych miejscowości, z terenu województwa zachodniopomorskiego, w tym z Koszalina. To, co nas wyróżnia to nie tylko atrakcyjne ceny oraz komfortowe i bezpieczne warunki przejazdu. To także transport „door-to-door” dzięki czemu pasażerowie są odbierani z miejsca ich zamieszkania i dowożeni pod wskazany w Niemczech adres. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia organizację wyjazdy, a sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów jest dla nas priorytetem.

Przejazd buse do Niemiec z Koszalina jest organizowany codziennie w godzinach porannych – pasażerowie są odbierani z ich miejsca zamieszkania między 06:00 a 07:00 rano. Zapewniamy również możliwość powrotu – wyjazdy z Niemiec odbywają się również każdego dnia w godzinach popołudniowo-wieczornych.
 

Co wyróżnia ofertę naszej firmy?

Oferta przewozów międzynarodowych firmy Hollden to propozycja skrojona na miarę potrzeb najbardziej wymagających. Pasażerowie mogą w dowolnej chwili skorzystać z możliwości dotarcia do Niemiec. Przewozy z Gdańska są organizowane każdego dnia – pasażerów odbieramy między 06:00 a 07:00 rano z miejsca ich zamieszkania. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie – osoby zainteresowane nie tylko nie muszą organizować dodatkowego transportu i ponosić dodatkowych kosztów, ale też znacznie zaoszczędzają tak cenny czas. W ramach oferty umożliwiamy również skorzystanie z usługi przewozu paczki – ją również odbieramy od klienta z miejsca jego zamieszkania i zapewniamy jej dostarczenie jeszcze tego samego dnia. Klienci doceniają w naszej ofercie nie tylko komfortowe warunki, ale też atrakcyjne ceny. Przejazd na trasie Koszalin-Niemcy to koszt 380 zł lub 85 euro. W ramach biletu pasażer może ze sobą zabrać dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Gwarantujemy transport nowoczesnymi, wygodnymi i sprawnymi techniczne busami, które umożliwiają nie tylko bezproblemowe dotarcie do celu, ale przede wszystkim odpoczynek i relaks w trakcie podróży.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec z Koszalina kursują każdego dnia i zabierają pasażerów z miejsca ich zamieszkania między godziną 06:00 a 07:00 rano. Każdorazowo powrót do Koszlina jest organizowany w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dodatkowo, pasażerowie w ramach ceny biletu są uprawnieni do zabrania ze sobą dwóch toreb podróżnych i jednego bagażu podręcznego.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Niemiec z Koszalina to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Klientom zapewniamy:

  • - stałe i regularne wyjazdy – są one organizowane codziennie w godzinach porannych – z Koszalina między 06:00 a 07:00 rano, a przyjazdy odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych,
  • - komfort – w busach znajdują się nowoczesne i komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia czy klimatyzacja. Udogodnienia te znacznie ułatwiają wypoczynek oraz zapewniają dobre warunki podróży, bez względu na panujące warunki pogodowe,
  • - bezpieczeństwo – busy są obsługiwane przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, z odpowiednimi uprawnieniami. Ponadto dbamy o regularny serwis pojazdów i sprawdzenie ich stanu technicznego,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Koszalina, z adresu zamieszkania i dowozimy ich pod dowolnie wskazany w Niemczech adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać dwie torby podróżne i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Koszalin-Niemcy to 380 zł bądź 85 euro, a dodatkowo gwarantujemy ciekawe promocje i rabaty dla stałych oraz nowych klientów.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Koszalina do Niemiec? Już teraz za pomocą naszej strony internetowej możesz skorzystać z oferty przewozów busem! Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zadzwoń, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji. Sprawdź, jak szybko i bez wychodzenia z domu możesz zarezerwować bilety za pomocą naszej strony internetowej. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online