Busy do Niemiec – Kartuzy

Busy do Niemiec Kartuzy

wyjazdy z Kartuz do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Kartuz codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Codziennie organizujemy przewóz osób z Kartuz do Niemiec, zapewniając pasażerom wysoki standard i komfort podróżowania oraz bezpieczeństwo jazdy. Wyjazdy z Kartuz odbywają się w godzinach 2.30-3.30 rano, a powroty w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Każdego pasażera odbieramy z miejsca jego zamieszkania i dowozimy w Niemczech pod wskazany adres. Dzięki temu nie ma konieczności korzystania z dodatkowych środków transportu. Oferujemy atrakcyjne ceny, rabaty dla stałych klientów i zawsze bezpieczną i przyjemną podróż.

HOLLDEN jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w organizowaniu międzynarodowych przewozów osób oraz przesyłek. Priorytetem naszej firmy jest zapewnienie klientom najlepszych warunków przejazdu – dbamy zarówno o komfort podróży, ale też maksymalne bezpieczeństwo. Efekt ten uzyskujemy dzięki wykorzystywaniu w codziennej pracy nowoczesnej floty pojazdów, ale też zatrudnianiu wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Regularnie podnosimy jakość usług, tak by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających.

Jedną z tras jaką pokonujemy każdego dnia, jest odcinek łączący miejscowość Kartuzy na terenie województwa pomorskiego z Niemcami. Busy w tym kierunku wyjeżdżają każdego dnia między godziną 02:30 a 03:30. Jest to najdogodniejsza pora umożliwiająca szybkie pokonanie często uczęszczanej drogi, a jednocześnie pozwalająca dotrzeć podróżującym na tyle szybko, by mogli jeszcze wykorzystać pierwszy dzień pobytu w obcym kraju. Pragniemy również zaznaczyć, że klienci mogą skorzystać z oferty powrotów do Polski – transport powrotny z Niemiec do miejscowości Kartuzy jest organizowany również każdego dnia, ale w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie – sprawdź jej szczegóły na naszej stronie internetowej bądź dopytaj pracowników.
 

Co warto wiedzieć o naszej propozycji?

Nowoczesna flota busów umożliwia dotarcie do Niemiec w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Podróż z Kartuz, z terenu województwa pomorskiego do wybranego miejsca docelowego kosztuje od 420 zł lub od 85 euro. Pragniemy zaznaczyć, że pomimo iż jest ona wyjątkowo atrakcyjna, to jednak z uwagi na panującą sytuację nie jest ostateczna i może ulec zmianie. Wyjaśniamy, że końcowy koszt podróży jest uzależniony od ilości podróżujących, zamówienia busa w dwie strony, ale też od aktualnej ceny paliwa obowiązującej na terenie Polski, jak i Niemiec.

Pokonanie wspomnianej trasy wymaga czasu – najczęściej podróż zajmuje kilka godzin. Chcąc zapewnić w tym czasie podróżującym maksymalny komfort, zadbaliśmy o wygodne fotele w pojazdach. Umożliwiają one regulację oparcia oraz podłokietników, dzięki czemu podróżujący mogą w wygodnej pozycji czytać książkę, słuchać ulubionej muzyki, oglądać filmy czy robić inne ulubione rzeczy, na które nie mogą wygospodarować czasu w domu.

Ważną częścią naszej oferty jest możliwość zabrania dużego bagażu. Podróż poza granice kraju wymaga wzięcia ze sobą wielu rzeczy – stąd też pasażerowie mogą zabrać ze sobą dwie duże torby podróżne oraz jeden bagaż podręczny.

Ostatnim elementem naszej oferty jest możliwość skorzystania z usługi transportowej „door-to-door”. Opcja ta pozwala rozpocząć podróż w miejscu zamieszkania i zakończyć ją w docelowym punkcie na terenie Niemiec. Taka opcja podróżowania busem do Niemiec pozwala zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

HOLLDEN to firma stawiająca na najwyższą jakość usług. Efekt ten uzyskujemy dzięki zadbaniu o najlepszą jakość poszczególnych czynników. Zaliczyć do nich możemy:

  • - atrakcyjny koszt przejazdu – zapewniamy nie tylko możliwie najniższą cenę za przejazd zarówno, w jedną, jak i w drugą stronę, ale też przygotowujemy liczne promocje czy kody rabatowe – w efekcie Klienci mogą podróżować między krajami dużo taniej niż własnym środkiem transportu czy samolotem,
  • - komfort – doskonale wiemy, jak ważna na długich trasach jest wygodna. Z tego też względu w naszym busie znajdą się najwygodniejsze fotele, z możliwością regulacji oparcia czy podłokietników, dzięki czemu czytanie książek i słuchanie muzyki w podróży pozwalają się zrelaksować,
  • - bezpieczeństwo – doskonale wiemy, że wyjazd poza granice kraju, zwłaszcza po raz pierwszy, jest ogromnym przeżyciem. Chcąc zminimalizować pojawiający się stres, dbamy o maksymalne bezpieczeństwo podróżujących. Z tego względu przed każdym wyjazdem samochody są sprawdzane pod względem technicznym i regularnie serwisowane. Rozwiązanie to pozytywnie wpływa na zmniejszenie ryzyka wystąpienia nagłej awarii w trasie,
  • - prostota organizacji – chcąc podróżować z naszą firmą, musisz tylko zarezerwować bilet i kupić go. Czynności te możesz przeprowadzić za pomocą naszej strony internetowej – wystarczy kilka kroków i kliknięć, by cieszyć się doskonale zaplanowaną podróżą. Nasza aplikacja internetowa jest niezwykle intuicyjna, stąd też jej obsługa nie sprawia problemów osobom w każdym wieku.

Poszukujesz sposobu, który pozwoli Ci bezpiecznie i komfortowo pokonać trasę na odcinku Kartuzy-Niemcy czy też Niemcy-Kartuzy? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci dotrzeć do celu.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online