Busy do Niemiec – Miastko

Busy do Niemiec Miastko

wyjazdy z Miastka do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Miastka i codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przejazdów do Niemiec z Miastka. Codziennie jesteśmy w Miastku w godzinach 3.30-4.30, odbierając każdego pasażera z jego miejsca zamieszkania. Dowozimy ich pod wskazane adresy w Niemczech. Transport powrotny odbywa się codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych. Pasażerowie mogą ze sobą zabrać dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny. Busy są odpowiednio przygotowane do pokonywania dłuższych tras zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak też wygody i komfortu.

Firma HOLLDEN specjalizuje się w organizacji międzynarodowych przewozów osób oraz przesyłek zarówno do Niemiec, jak i Holandii. Bez względu na to, który odcinek trasy pokonujemy i z jakiego miasta w Polsce wyruszamy – zapewniamy wszystkim klientom jednakowo dobre warunki podróży, jak i maksymalne bezpieczeństwo. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów i zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców. Wszystko to sprawia, że podróżujący mogą czuć się z nami spokojnie i bezpiecznie.

Każdego dnia wyruszamy busem do Niemiec z miejscowości Miastko, położonej na terenie województwa pomorskiego. Busy wyruszają codziennie między godziną 03:30 a 04:30. Pora jest niezwykle wczesna, jednak zaplanowanie wyjazdu na wskazane godziny pozwala ominąć codzienne korki i w możliwie najszybszy sposób dotrzeć do celu. Klienci korzystający z naszej oferty muszą również pamiętać, że organizujemy powroty do Polski – powrót z Niemiec do Miastka jest organizowany każdego dnia w godzinach popołudniowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie – sprawdź jej szczegóły na naszej stronie internetowej bądź skontaktuj się z naszym personelem – odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i wyjaśnią wątpliwości.
 

Co warto wiedzieć o naszej propozycji?

Jak już wspomniano, HOLLDEN to firma stawiająca na jakość. Z tego też względu, chcąc zapewnić maksymalny komfort podróżującym, zainwestowaliśmy w nowoczesną flotę pojazdów. Wyróżniają się one bogatym wyposażeniem. Komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia umożliwiają spędzenie kilku godzin podróży w przyjemnych warunkach. Dodatkowo pomiędzy poszczególnymi rzędami siedzeń znajduje się odpowiednia ilość miejsca, stąd też pasażerowie siedzą wygodnie, bez uczucia ściśniętych nóg. Co ważne – w busach jest również klimatyzacja, która ułatwia jazdę podczas upalnych dni.

Koszt podróży z Miastka do Niemiec wynosi od 400 zł lub od 80 euro. Pragniemy zaznaczyć, że dokładamy wszelkich starań, by zachować wspomniany poziom ceny, jednak może ona się ostatecznie nieznacznie różnić. Końcowy koszt podróży jest bowiem uzależniony od kilku czynników, m.in. ilości podróżujących, zamówienia busa w dwie strony, ale też od aktualnej ceny paliwa obowiązującej na terenie Polski, jak i Niemiec.

W ramach poniesionych kosztów podróżujący mogą nie tylko dotrzeć do celu, ale przede wszystkim zabrać ze sobą niezbędny bagaż. Istnieje możliwość zabrania dwóch dużych toreb podróżnych i jednego bagażu podręcznego.

Usługi transportu świadczymy zgodnie z zasadą „door-to-door”. Dzięki niej pasażerowie rozpoczynają podróż w miejscu zamieszkania i kończą ją w miejscu docelowym na terenie Niemiec. Dowiezienie klienta pod wskazany adres jest dla niego znacznym ułatwieniem, zwłaszcza gdy jest to pierwsza podróż do obcego kraju.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Stawiamy na najwyższą jakość. Z tego względu gwarantujemy:

  • - atrakcyjny koszt przejazdu – zapewniamy najniższą cenę za przejazd zarówno, w jedną, jak i w drugą stronę, ale też możliwość skorzystania z licznym promocji obniżających ostateczny koszt podróży,
  • - atrakcyjny koszt przejazdu – zapewniamy najniższą cenę za przejazd zarówno, w jedną, jak i w drugą stronę, ale też możliwość skorzystania z licznym promocji obniżających ostateczny koszt podróży,
  • - bezpieczeństwo – doskonale wiemy, że wyjazd poza granice kraju, zwłaszcza po raz pierwszy, może przysporzyć ogrom stresu. Chcąc zminimalizować pojawiające się nerwy, dbamy o maksymalne bezpieczeństwo podróżujących. Przed każdym wyjazdem sprawdzamy stan techniczny pojazdów i wykonujemy regularne serwisowanie. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wystąpienia niespodziewanych awarii,
  • - prostota organizacji – ułatwiamy szybkie i proste zarezerwowanie i wykupienie biletu. Wszystko można dokonać za pomocą naszej strony internetowej – wystarczy kilka kroków i kliknięć, by cieszyć się doskonale zaplanowaną podróżą. Aplikacja internetowa jest niezwykle intuicyjna, stąd też jej obsługa nie sprawia problemów osobom w każdym wieku.

Poszukujesz sposobu, który pozwoli Ci bezpiecznie i komfortowo pokonać trasę na odcinku Miastko-Niemcy czy też Niemcy-Miastko? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci dotrzeć do celu.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online