Busy do Niemiec – Trójmiasto

Busy do Niemiec Trójmiasto

wyjazdy z Trójmiasta do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Trójmiasta codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Od wielu lat zajmujemy się międzynarodowym przewozem osób. Proponujemy transport, przewóz osób z Trójmiasta do Niemiec oraz powrót do kraju. Codziennie w Trójmieście jesteśmy w godzinach 2.00-3.00 rano, a z powrotem w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Zabieramy pasażerów z miejsca ich zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres w Niemczech. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient dotarł do celu na czas. Przewozy odbywają się nowymi busami, które regularnie sprawdzamy i serwisujemy.

Hollden – firma transportowa specjalizująca się w międzynarodowym przewozie osób oraz paczek zapewnia pomoc w transporcie do Niemiec z Trójmiasta i dowozie przesyłki w możliwie najkrótszym czasie. Wyjazdy i przyjazdy do kraju są organizowane każdego dnia, przy wykorzystaniu nowoczesnej flory busów. Pojazdy są wyposażone w szereg udogodnień i pojemne bagażniki, co umożliwia pasażerom komfortową podróż i zabranie ze sobą dużego bagażu. W takich warunkach podróż mija nie tylko przyjemnie, ale też jest możliwie krótka. Zaznaczamy również, że wykonujemy regularne serwisowania pojazdów i sprawdzamy ich stan techniczny, a kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, kwalifikacjami i doświadczeniem.

Wszystkie przejazdy organizujemy w opcji „door-to-door”. To dzięki niej pasażerowie są zabierani ze swojego miejsca zamieszkania i dowożeni pod wskazany adres, bez konieczności organizowania dodatkowych transportów. Opcja ta oszczędza czas, pieniądze i znacznie ułatwia dalekie podróżowanie, z dużym bagażem.

Przewozy do Niemiec z Trójmiasta odbywają się każdego dnia, zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy. Busy wyjeżdżają między godziną 02:00 a 03:00 rano. Poza dowozem do Niemiec podróżujący mogą również z nami wrócić Polski – przyjazdy są organizowane każdego dnia w godzinach popołudniowych.
 

Czym wyróżnia się oferta Hollden?

Jak już wspominaliśmy, Hollden nie tylko zapewnia przewóz osób do Niemiec, ale też umożliwia przesyłanie paczek. Szczegóły odnośnie do przygotowanej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej. Z oferty mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Trójmiasta, ale też całego województwa pomorskiego.

Zainteresowane przejazdem bądź wysłaniem paczki osoby, mogą dokonać rezerwacji na naszej stronie internetowej. Wystarczy wejść, by zarezerwować przejazd i zakupić bilet, ale też dokonać płatności. Formalności nie sprawiają trudności i zajmują dosłownie kilka chwil. Gdyby jednak wystąpiły trudności, nasi pracownicy służą pomocą. Transport na trasie Trójmiasto-Niemcy kosztuje 400 zł lub 90 euro. W ramach poniesionych kosztów pasażer nie tylko zyskuje miejsce w busie, ale też ma możliwość zabrania ze sobą dwóch sztuk bagażu właściwego i jednej sztuki bagażu podręcznego.

Gwarantujemy komfortowe warunki oraz bezpieczne i terminowe dotarcie do wybranego miejsca. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec z Trójmiasta kursują każdego dnia. Pasażerowie są zabierani z miejsca ich zamieszkania między godziną 02:00 a 03:00, przy czym powroty z Niemiec do kraju są organizowane w godzinach popołudniowych.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Niemiec z Trójmiasta są organizowane przy uwzględnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług. Gwarantujemy:

  • - codziennie organizowane wyjazdy – busy kursują każdego dnia w godzinach porannych. Z Trójmiasta według rozkładu pasażerowie wyruszają między godziną 02:00 a 03:00, a powroty są organizowane w godzinach popołudniowych,
  • - komfort – pojazdy są wyposażone w komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie i pojemne bagażniki,
  • - bezpieczeństwo – busy są obsługiwane przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, ale też regularnie sprawdzane pod względem stanu technicznego,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z Trójmiasta z ich miejsca zamieszkania i dowozimy do Niemiec pod wskazany adres,
  • - pasażerowie mogą zabrać ze sobą maksymalnie dwie torby podróżne i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Trójmiasto-Niemcy wynosi 400 zł bądź 90 euro. Oferujemy jednak liczne rabaty i inne możliwości obniżenia ceny.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Trójmiasta do Niemiec? Gwarantujemy pełną pomoc w dopełnieniu formalności, tj. rezerwacją terminu wyjazdu, zakupem biletu i dokonaniem płatności, ale też zapewniamy wszelkie wsparcie w organizacji powrotu. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online