Busy do Niemiec – Kołobrzeg

Busy do Niemiec Kołobrzeg

wyjazdy z Kołobrzegu do Niemiec codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Niemiec do Kołobrzegu codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Oferujemy codzienne przewozy osób z Kołobrzegu do Niemiec. Zapewniamy komfortowe warunki jazdy, bezpieczną podróż, a także miłą obsługę. Z Kołobrzegu wyjeżdżamy w godzinach 6.30-7.30 rano, a wracamy również codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych. Pasażerom zapewniamy miejsce na bagaże – dwie torby podróżne i jedną podręczną. Po pasażerów przyjeżdżamy pod miejsce ich zamieszkania i w Niemczech dowozimy pod wyznaczony adres. Gwarantujemy niskie ceny i atrakcyjne rabaty przy stałej współpracy.

Hollden to firma transportowa świadcząca usługi przewozu osób i paczek na trasie międzynarodowej. Oferujemy atrakcyjny pakiet usług, dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających. Stały i regularny rozkład odjazdów busów z Kołobrzegu do Niemiec pozwala zaplanować podróż z wyprzedzeniem, ale też umożliwia skorzystanie z oferty w nagłej sytuacji. Priorytetem są dla nas komfort i bezpieczeństwo podróżujących. Dbając o to inwestujemy w nowoczesną flotę busów, ale też regularnie je serwisujemy i sprawdzamy ich stan techniczny. Dodatkowo zapewniamy przewóz w opcji „door-to-door” – pasażerowie są zabierani z miejsca zamieszkania i odwożeni pod wskazany adres. W efekcie oszczędzają cenny czas i pieniądze, ale też zwiększają swój komfort podróżowania.

Co ważne, transport osób z Kołobrzegu do Niemiec odbywa się każdego dnia. Zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy pasażerowie ze wskazanej miejscowości są zabierani pomiędzy 06:30 a 07:30 rano. Poza dowiezieniem pasażerów do Niemiec oferujemy również pomoc w powrocie do kraju. Powroty z Niemiec do Kołobrzegu również są organizowane codziennie i odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych.
 

Co wyróżnia ofertę Hollden?

Hollden to nie tylko międzynarodowy przewóz osób, ale także przewóz paczek. Usługi świadczymy na rzecz osób zamieszkujących teren województwa zachodniopomorskiego, w tym z Kołobrzegu. Dzięki usłudze „door-to-door” pasażerowie nie muszą organizować dodatkowego transportu, mogą dotrzeć pod wskazany w Niemczech adres każdego dnia, w kilka godzin. Ta sama zasada dotyczy paczek – nadana rano, jeszcze tego samego dnia trafi w ręce odbiorcy. Zainteresowani mogą dokonywać zarówno rezerwacji, jak i zakupu biletu oraz nadawać paczki za pomocą naszej strony internetowej. Wszelkie formalności są niezwykle łatwe i szybkie do dokonania.

Przejazd na trasie Kołobrzeg-Niemcy to koszt 380 zł lub 85 euro. W cenie biletu pasażer może zabrać dwie sztuki bagażu właściwego i jedną sztukę bagażu podręcznego.

Gwarantujemy, że nowoczesne busy pozwolą Państwu dotrzeć do celu w wyznaczonym terminie – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty transportu.
 

Skąd zabieramy pasażerów?

Busy do Niemiec z Kołobrzegu kursują każdego dnia. Pasażerów odbieramy z miejsca ich zamieszkania między godziną 06:30 a 07:30 rano. Organizujemy również powroty – te odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dzięki pojemnym bagażnikom pasażerowie mogą zabrać ze sobą do dwóch toreb podróżnych i jednego bagażu podręcznego.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przejazdy busem do Niemiec z Kołobrzegu to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Klienci zyskują:

  • - stałe, codzienne wyjazdy – busy odjeżdżają codziennie w godzinach porannych – z Kołobrzegu, zgodnie z rozkładem pomiędzy 06:30 a 07:30,
  • - komfort – busy są nowoczesne, wyposażone w komfortowe fotele, klimatyzację, ogrzewanie, dodatkowy bagażnik i wiele innych,
  • - bezpieczeństwo – busami kierują doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy. Regularnie weryfikujemy ich umiejętności, ale tez serwisujemy i sprawdzamy stan techniczny busów,
  • - transport „door to door” – odbieramy klientów z miejsca zamieszkania w Kołobrzegu i dowozimy pod wskazany w Niemczech adres,
  • - dodatkowe bagażniki – dzięki nim pasażerowie mogą zabrać dwie torby podróżne i jedną torbę podręczną,
  • - atrakcyjne ceny biletów – koszt przejazdu na trasie Kołobrzeg-Niemcy wynosi 380 zł bądź 85 euro. Dodatkowo atrakcyjne rabaty i promocje dla stałych i nowych klientów pozwalają obniżyć koszty podróży.

Chcesz w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób dotrzeć z Kołobrzegu do Niemiec? Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji, ale też pomożemy w dopełnieniu formalności. Zapraszamy.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online