Busy do Holandii Reda

Busy do Holandii Reda

wyjazdy z Redy do Holandii codziennie w godzinach wczesnoporannych
powroty z Holandii do Redy codziennie w godzinach popołudniowych
470zł lub 100euro
dopuszczalny bagaż: dwie torby podróżne plus bagaż podręczny

INFORMACJA dla KLIENTA : podana cena może się nieznacznie różnić, różnica ta zależna jest od ilości osób, zamówienia busa w dwie strony , od aktualnych promocji jak i aktualnych cen paliwa w PL-DE-NL . napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dokładną cenę dla Ciebie tel +48 660 015 055


Codziennie organizujemy przewóz osób do Holandii, zapewniając odbiór pasażerów z miejsca ich zamieszkania w Redzie. Dowozimy ich zawsze pod wskazany adres w Holandii, troszcząc się o to, aby dotarli do celu na czas. W Redzie jesteśmy w godzinach 3.00-4.00, a z Holandii wracamy w godzinach popołudniowych. Pasażerowie mogą ze sobą zabrać po dwie torby podróżne i jeden bagaż podręczny. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów, na co wpływ mają bardzo dobre warunki jazdy, komfort podróżowania oraz doświadczenie naszych kierowców.

Doskonale wiemy, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom podróżującym na trasach międzynarodowych. Chcąc ułatwić Państwu dotarcie do celu, firma HOLLDEN świadczy wysokiej jakości przewozy osób i przesyłek na trasie Reda-Holandia. Dysponujemy nie tylko nowoczesną flotą busów, ale też zatrudniamy doświadczonych kierowców, dzięki czemu gwarantujemy spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy przewóz osób z miejscowości Reda na terenie województwa pomorskiego do Holandii w komfortowych warunkach. Busy wyjeżdżają każdego dnia między godziną 03:00 a 04:00. Dzięki temu pomimo konieczności pokonania setek kilometrów podróż upływa w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne – osoby przebywające z Holandii mogą z naszą firmą wrócić do Polski. Powroty do Redy są organizowane każdego dnia w godzinach popołudniowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.
 

Poznaj najważniejsze informacje o naszych usługach

Jak już wspominaliśmy, klienci mogą każdego dnia skorzystać z możliwości podróży z naszą firmą z miejscowości Reda do Holandii. Koszt podróży wynosi od 400 zł lub 80 euro i jest zdecydowanie niższy niż koszt podróży samolotem czy własnym środkiem transportu. Pragniemy zaznaczyć, że wskazana cena nie jest ostateczna. Końcowy koszt podróży jest uzależniony od ilości podróżujących, zamówienia busa w dwie strony, ale też od aktualnej ceny paliwa obowiązującej na terenie Polski, jak i Holandii.

W ramach poniesionych kosztów klient może skorzystać z szeregu udogodnień. Zaliczyć do nich możemy nie tylko komfortowe warunki w nowoczesnych busach, ale też wiele innych. Nasze pojazdy są wyposażone w klimatyzację oraz wygodne i miękkie fotele. Pomiędzy poszczególnymi rzędami siedzeń znajduje się również odpowiednia ilość wolnej przestrzeni, dzięki temu podróżujący mogą przyjąć dogodną pozycję umożliwiającą wypoczynek i relaks. Ważnym plusem naszej oferty jest również możliwość zabrania dużego bagażu – podróżujący mogą mieć ze sobą dwie torby podróżne oraz jeden bagaż podręczny. Co więcej – nie muszą z nimi docierać do miejsca zbiórki. Gwarantujemy usługę „door-to-door”, dzięki której podróżni są odbierani z miejsca zamieszkania i są zawożeni pod wskazany w Holandii adres.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Podróżując z HOLLDEN możesz liczyć na kompleksową ofertę usług, umożliwiających dotarcie z miejscowości Reda z terenu województwa pomorskiego do Holandii, jak i powrót do Polski. Nasze usługi wyróżniają się:

  • - atrakcyjnym kosztem przejazdu – gwarantujemy możliwie najniższą cenę za przejazd zarówno, w jedną, jak i w drugą stronę, ale też możliwość skorzystania z licznych promocji czy rabatów,
  • - komfortem – wygodne fotele i przyjemna atmosfera w busie sprawiają, że podróż mija szybko i komfortowo, a klienci mogą wolny czas spędzić na swój ulubiony sposób – czytając książkę, słuchając muzyki, czy też oglądając filmy,
  • - bezpieczeństwem – doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy dbają o to, by podróż na trasie międzynarodowej upłynęła w bezpiecznych warunkach. Dodatkowo regularnie sprawdzamy stan techniczny pojazdów i wymieniamy niezbędne części eksploatacyjne w ramach serwisu. Pozwala to nam zagwarantować podróżującym dotarcie do celu przy znacznym zmniejszeniu ryzyka wystąpienia niespodziewanych sytuacji,
  • - prostotą – rezerwację biletu, ale też dokonanie płatności za niego możesz wykonać za pomocą naszej strony internetowej, a wszystko to w kilka chwil, bez wychodzenia z domu. Aplikacja jest niezwykle intuicyjna, dzięki czemu nie sprawia trudności podróżnym w każdym wieku.

Poszukujesz sposobu, który pozwoli Ci bezpiecznie i komfortowo dotrzeć Holandii z miejscowości Reda na terenie województwa pomorskiego? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci dotrzeć do celu – podpowiemy jak właściwie zarezerwować termin podróży i przygotować się do wyjazdu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zarezerwuj przejazd +48 660 015 055 zamów online