zamawiam kupon

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

Kupon pobierasz jednorazowo i cały czas możesz z niego korzystać , na kuponie jest Twój login (login składa się z samych cyfr) i jest przypisany tylko i wyłącznie do Twojego imienia i nazwiska

Kupon wysyłamy do Ciebie tylko drogą elektroniczną „ mms , whatsapp , messenger „ w czasach Internetu rezygnujemy z różnego rodzaju  wizytówek .

Kupon rabatowy zostanie wysłany do Ciebie max do 24/h od jego pobrania na stronie internetowej

Kupon rabatowy ważny jest przez 24 miesiące od dnia jego otrzymania , po upływie tego okresu kupon i przejazdy tracą ważność i należy pobrać kolejny kupon .

Twoje przejazdy są zapisywane w bazie danych od dnia otrzymania kuponu , zawsze możesz do nas napisać sms-a lub wypełnić formularz podając login i imię i nazwisko ,a my wyślemy Ci daty i ilość przejazdów jakie były wykonane (info wysyłamy tylko sms)

PAMIĘTAJ !

Twój login i imię i nazwisko musi się zgadzać do weryfikacji , nie porównujemy adresów wyjazdu czy przyjazdu czy numerów telefonów ponieważ one się zmieniają .

BARDZO WAŻNE A WRĘCZ NAJWAŻNIEJSZE !

Podczas składania zamówienia na busa „sms , whatsapp , Messenger” obowiązkiem pasażera  jest napisanie swojego loginu – NIE ZAPOMNIJ O TYM , bez podania loginu przejazd w promocji „6-ty przejazd 50%” nie będzie zaliczany .

Chcemy uniknąć zbędnego zamieszania w busie podczas podróży i odciążyć naszych kierowców od spisywania kart z telefonów dlatego stworzyliśmy niniejszy system rejestracji wyjazdów aby już przed podróżą nie było problemu .

© 2020: Hollden - busy Holandia busy Niemcy, All Rights Reserved | D5 Business Line Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress